"Rubene" EuroFloorball Cup sāk ar uzvaru pār polietēm

06.10.2015

Ar smagi nākušu, bet tomēr uzvaru, Cēsīs notiekošo EuroFloorball kausa izcīņas turnīru uzsākusi Kocēnu sieviešu komanda "Rubene", kas B apakšgrupas pirmajā spēlē ar 4:3 pārspēja Polijas klubu "MMKS Podhale Nowy Targ". Uzvaras vārti Zanes Daršas kontā.

Kocēnu "Rubene" bijā tā, kas atklāja rezultātu spēlē pret "MMKS Podhale Nowy Targ" – 5.minūtē Edīte Bankava saņēma Baibas Jurušas piespēli un ar vienu kustību pāradresēja to Polijas komandas vārtos – 1:0. Turpinājuma šai veiksmei gan nebija, vēl vairāk – nebija nespēlēta ne puse perioda, kad mūsu florbolistes nokļuva zaudētājās ar 1:2. Otrajā trešdaļā tika gūti tikai vieni vārti – 35.minūtē vēlreiz precīzi meta Edīte Bankava, atjaunojot līdzsvaru uz rezultātu tablo – 2:2. Izšķirošie notikumi risinājās pēdējā perioda otrajā pusē. Vispirms 50.minūtē Paula Egle otro reizi vadībā izvirzīja kocēnietes (3:2), bet jau 52.minūtē aizturētā soda laikā savu izdevību garām nepalaida pretinieces – 3:3. Pagāja tikai nedaudz vairāk par pusminūti, kad Zane Darša ar lielisku metienu jau ceturto reizi sarūgtināja poliešu vārtsardzi – 4:3. Līdz pamatlaika beigām vārti vairs netika gūti - "Rubene" varēja svinēt uzvaru ar 4:3 un turnīra tabulā ierakstīt trīs punktus.

Labākās spēlētājas balvu mūsu komandā saņēma Lība Daija Mikova, kuras kontā divas rezultatīvas piespēles. Divus vārtus "Rubenes" labā guva Edīte Bankava.

"MMKS Podhale Nowy Targ"– "Rubene" 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)

21:29 (7:10, 5:9, 9:10)