Rīgas Latviešu biedrības namā sveikti aizvadītās sezonas labākie
Šodien, 6. jūnijā, Rīgas Latviešu biedrības namā tika sveikti un apbalvoti Latvijas Florbola čempionāta 2013./2014. gada sezonas labākie spēlētāji, treneri un tiesneši.
Latvijas Florbola savienība (LFS) katru sezonu noslēdz ar čempionāta labāko spēlētāju, treneru un tiesnešu godināšanu. Katru reizi šis pasākums notiek citā - kādā īpašā vietā. Aizvadītās sezonas izcilnieku sumināšana norisinājās Rīgas Latviešu biedrības Līgo zālē.
Laureātu saraksts:
U10 zēniem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Darels Dukurs |
Inčukalns/Coyote |
Labākais uzbrucējs |
Oskars Tūtāns |
Lielvārde |
Labākais aizsargs |
Vilhelms Nodievs |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais vārtsargs |
Ričards Ķīlis |
Talsu NSS/Krauzers |
U12 zēniem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Rihards Mertens |
FK Irlava/Avant |
Labākais uzbrucējs |
Dāvis Zēmelis |
Rubene |
Labākais aizsargs |
Reinis Rudzītis |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais vārtsargs |
Lauris Kārkliņš |
Lielvārde |
U12 meitenēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Anna Ankudinova |
Rīgas Lauvas |
Labākā uzbrucēja |
Laura Gaugere |
Rubene |
Labākā aizsardze |
Kristiāna Kuplā |
Ķekavas Bulldogs |
Labākā vārtsardze |
Estere Lismante |
Rīgas Lauvas |
U14 zēniem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Adrians Mihailovs |
FK Rīga/Fastum |
Labākais uzbrucējs |
Rūdis Žukelis |
Lielvārde |
Labākais aizsargs |
Ulvis Mētra |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais vārtsargs |
Valters Kasjaņenko |
Talsu NSS/RROOOMM U-14 |
U14 meitenēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Anna Ankudinova |
Rīgas Lauvas |
Labākā uzbrucēja |
Kate Jeige |
Ķekavas Bulldogs |
Labākā aizsardze |
Simona Grāpēna |
Rubene |
Labākā vārtsardze |
Ketlīna Kazaka |
Rubene |
U16 zēniem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Olafs Zvīnis |
Pārgauja/CPSS-97 |
Labākais uzbrucējs |
Reino Ješēvics |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais aizsargs |
Pauls Erenbots |
Pārgauja/CPSS-97 |
Labākais vārtsargs |
Markuss Plūdums |
Talsu NSS/KEEL U16 |
U16 meitenēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Inga Ametere |
Ķekavas Bulldogs |
Labākā uzbrucēja |
Linda Dadajeva |
Rīgas Lauvas |
Labākā aizsardze |
Elizabete Pavlovska |
Rubene |
Labākā vārtsardze |
Sintija Bane |
Ķekavas Bulldogs |
U18 zēniem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Edžus Ceriņš |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais uzbrucējs |
Rolands Kovaļevskis |
Bauskas BJSS |
Labākais aizsargs |
Miķelis Dravnieks |
FS Masters/Ulbroka |
Labākais vārtsargs |
Kristiāns Ķīlis |
Talsu NSS/ADAX |
U18 meitenēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Inga Ametere |
Ķekavas Bulldogs |
Labākā uzbrucēja |
Monika Džigure |
Rīgas Lauvas |
Labākā aizsardze |
Zane Justamente |
Rubene |
Labākā vārtsardze |
Kristīne Kirilova |
Rīgas Lauvas |
2. līgā vīriešiem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Rihards Krauklis |
Koknese |
Labākais uzbrucējs |
Uģis Feldmanis |
Līgatne |
Labākais aizsargs |
Toms Zālmanis |
Irlava/Avant |
Labākais vārtsargs |
Kristaps Lazdiņš |
Līgatne |
1. līgā vīriešiem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Artūrs Pētersons |
Apelsīns/Talsi |
Labākais uzbrucējs |
Imants Lastovskis |
Jelgavas Novads |
Labākais aizsargs |
Sandijs Eglītis |
Apelsīns/Talsi |
Labākais vārtsargs |
Kaspars Urbāns |
Rubene |
1. līgā sievietēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Inita Voitiņa |
Krustpils |
Labākā uzbrucēja |
Karīna Fatejeva |
Rubene |
Labākā aizsardze |
Liene Krauja |
Rīgas Lauvas |
Labākā vārtsardze |
Kristīne Kirilova |
Rīgas Lauvas |
Virslīgā vīriešiem
Rezultatīvākais spēlētājs |
Alvis Dāle |
FK Rīga |
Labākais uzbrucējs |
Aleksandrs Abramovs |
Cēsu alus/Lekrings |
Labākais aizsargs |
Oskars Fīrmanis |
RTU/Inspecta |
Labākais vārtsargs |
Āris Aldiņš |
Rubene |
MVP |
Ingus Laiviņš |
Cēsu alus/Lekrings |
Virslīgā sievietēm
Rezultatīvākā spēlētāja |
Edīte Bankava |
Rubene |
Labākā uzbrucēja |
Elīza Elizabete Bērziņa |
Ķekava |
Labākā aizsardze |
Baiba Juruša |
Rubene |
Labākā vārtsardze |
Ilga Jēkabsone |
Rubene |
MVP |
Edīte Bankava |
Rubene |
Veterānu līgā
Rezultatīvākais spēlētājs |
Valdis Padoms |
Silarozes/Aizkraukle |
Labākais uzbrucējs |
Konstantīns Balzaris |
LINO.LV/STARTER |
Labākais aizsargs |
Atis Rīsmanis |
Lekrings Sr. |
Labākais vārtsargs |
Gustavs Plūme |
Alusvēderi |
Labākais jaunais tiesnesis |
Matīss Bičevskis |
|
Labākais jaunatnes treneris |
Mārtiņš Maķevics Jurijs Fedulovs |
Talsi Rīgas Lauvas |
Labākais treneris |
Iļja Nazarovs |
Lielvārde |
Simboliskā izlase vīriešiem:
Aleksandrs Abramovs – Atis Blinds – Aivis Kusiņš
Ingus Laiviņš – Oskars Fīrmanis
Āris Aldiņš
Simboliskā izlase sievietēm:
Edīte Bankava – Elīza Elizabete Bērziņa – Līga Vancāne
Baiba Juruša – Gundega Vancāne
Ilga Jēkabsone
Balva par Godīgu spēli:
FK "Ādaži" un "Ulbroka/FS Masters"