AVEX balvas ieguvēji decembrī - Miļuna un Kusiņš

08.01.2014

avex_2.jpg

Latvijas Florbola savienība (LFS) paziņojusi Latvijas čempionāta pagājušā mēneša labākos spēlētājus sieviešu un vīriešu Virslīgā. Sieviešu Virslīgā par labāko atzīta komandas RSU uzbrucēja Sintija Miļuna, bet vīriešu –"Lielvārdes" uzbrucējs Aivis Kusiņš. Balvas laureātiem tiks pasniegtas sadarbībā ar uzņēmumu AVEX (Tavs Audio-Video Experts).

 

Uzbrucējas Sintijas Miļunas pārstāvētā sieviešu Virslīgas komanda RSU decembrī aizvadīja divas spēles, abās izcīnot uzvaru. Studentes savā laukumā ar 8:4 pieveica "Ķekavas Bulldogs" florbolistes (Miļunai viens vārtu guvums), kā arī viesos ar 4:3 pārspēja FK "Ķekava" (Miļunai divi gūti vārti un labākās spēlētājas gods). 18 gadus vecā spēlētāja šosezon kopumā guvusi četrus vārtus. Viņas pārstāvētā komanda RSU 10 spēlēs izcīnījusi sešas uzvaras un ar 18 punktiem ieņem 2.vietu turnīra tabulā.

 

Vīriešu Virslīgas komanda "Lielvārde" ar uzbrucēju Aivi Kusiņu, kurš var spēles arī aizsarga pozīcijā, sastāvā pagājušajā mēnesī aizvadīja sešas spēles, visās izcīnot uzvaru. Lielvārde viesos ar 8:5 pieveica "Ulbroka/FS Masters" florbolistus (Kusiņam 4 (3+1) punkti), savā laukumā ar 9:6 uzvarēja "RTU/Inspecta" (Kusiņam viens vārtu guvums un labākā spēlētāja gods), viesos ar 9:4 pārspēja "Madonu" (Kusiņam divi gūti vārti), ar 13:4 sakāva "Bausku" (Kusiņam 7 (4+3) punkti), ar 9:5 uzvarēja "Rīgu" (Kusiņam 3 (2+1) punkti), kā arī savā laukumā ar 6:4 pieveica "Ulbroka/FS Masters" (Kusiņam viena rezultatīva piespēle). Decembrī Aivis Kusiņš savāca 18 (12+6) punktus, bet šajā sezonā viņš ar 42 (25+17) punktiem ir trešais rezultatīvākais savā komandā un 14.rezultatīvākais visā Virslīgā. Kusiņa pārstāvētā komanda "Lielvārde" šobrīd izcīnījusi jau 14 uzvaras pēc kārtas, turnīra tabulā lielvārdieši ar 45 punktiem ieņem 3.vietu.

 

AVEX balvas ieguvēji 2013./2014.g. sezonā

MĒNESIS

SIEVIEŠU VIRSLĪGA

VĪRIEŠU VIRSLĪGA

Septembris

Ilga Jēkabsone (Rubene)

Alvis Dāle (FK Rīga)

Oktobris

Inga Ametere (Ķekavas Bulldogs)

Toms Bitmanis (FK Rīga)

Novembris

Elīza Elizabete Bērziņa (FK Ķekava)

Sandris Virsnītis (Lielvārde)

Decembris

Sintija Miļuna (RSU)

Aivis Kusiņš (Lielvārde)

 

AVEX (Tavs Audio-Video Experts)

JUGLASCIEMS