"Talsi/Triobet" triumfē VFL Elites grupā

13.08.2013

vfl1308.jpg

Par Vasaras Florbola līgas (VFL) Elites grupas čempioniem pirmo reizi kļuva "Talsi/Triobet" florbolisti, kuri finālā ar rezultātu 7:3 pieveica iepriekšējās sezonas uzvarētāju "Quatro Pigeons".

 

Elites grupas pusfinālā savā starpā tikās pirmās vasasras čempioni "Florbolam.lv" un "Quatro Pigeons", kas uzvarēja pērn. Šoreiz cīņa izvērtās sīva no spēles sākuma līdz beigām, taču Jānim Jansonam "Florbolam.lv" komandas rindās neatradās īsti palīgi. Komandas kapteinis guva septiņus vārtus, taču pa visiem pārējiem izdevās savākt tikai vienu vārtu guvumu. Pretējās rindās ierasti rezultatīvs bija Henrijs Uzraugs, kurš gan pats atzīmējās tikai ar diviem precīziem metieniem, taču izdarīja arī četras piespēles. Kopumā tas nodrošināja "Quatro Pigeons" komandai uzvaru ar rezultātu 10:8 un iekļūšanu finālā, kur viņus jau gaidīja "Talsi/Triobet".

Finālspēlē norisinājās ar diezgan izteiktu "Talsi/Triobet" pārsvaru, kuri arī daudz labāk izmantoja savas vārtu gūšanas iespējas. Pēc pirmā puslaika rezultāts 3:0 kurzemnieku labā, otrajā periodā pārsvars pieauga līdz pat 6:0 un vienīgi tad pērnās sezonas čempioni pirmo reizi pārspēja vārtsargu Māri Roni. Vilciens gan jau bija aizgājis un šaubas par talsinieku uzvaru čempionātā neradās – nepiedzīvojot nevienu neveiksmi visa turnīra gaitā, arī finālā talsinieki bija pārāki ar rezultātu 7:3, pirmo reizi triumfējot turnīrā un iegūstot ceļojošo kausu savā īpašumā uz veselu gadu.

Par turnīra labāko vārtsargu tika nosaukts talsinieks Māris Ronis, labākā aizsarga godā Oskars Fīrmanis no "Florbolam.lv", bet labākais uzbrucējs Henrijs Uzraugs no "Quatro Pigeons'. Par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Talsu komandas florbolists Toms Bitmanis.

 

Izmantotie resursi:

vfl.2013.lv

JUGLASCIEMS