SK "Pārgauja" uzvar Jūrmalā un pakāpjas uz 4.vietu

05.02.2012

Šodien notika viena Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle, kurā Stalbes "Pārgauja" viesos ar 13:7 pieveica turnīra pastarīti FK "Jūrmala". Pēc šī panākuma stalbieši turnīra tabulā pakāpās uz 4.vietu, kas izslēgšanas spēlēs ļauj iesaistīties tikai no ceturtdaļfināla.

Kamēr citas pretendentes uz 4.vietu zaudēja spēli pēc spēles, "Pārgaujas" florbolisti vairākus mačus izlaida spēlētāju slimības dēļ. Nu tieši Stalbes komanda ir kļuvusi par galveno pretendenti uz pēdējo vakanci labāko kvartetā. Lai to iegūtu, "Pārgaujai" bija jāuzvar vismaz divās spēlēs no trim, bet pirmā pretiniece bija Virslīgas vājākā komanda "Jūrmala".

Lai arī jūrmalnieki jau zaudējuši savu vietu Virslīgā, pēdējās spēlēs viņu uzbrukums kļuvis krietni rezultatīvāks, sevišķi spēlēs pret turnīra līderiem. Arī šodien Spuņciemā tieši "Jūrmala" bija tā, kas jau 30.sekundē atklāja spēles rezultātu – 1:0. Tiesa, jau pirmā perioda laikā vadībā ar 5:2 bija izvirzījusies "Pārgauja". Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija kļuvis 11:3, bet pēdējo periodu ar 4:2 uzvarēja laukuma saimnieki, padarot spēles galarezultātu kaut cik pieklājīgāku – 7:13.

Stalbes komandas rindās rezultatīvākie bija Gatis Gailis un Gvido Lauga – katram pa 4 (2+2) punktiem, bet "hat-trick" Artūra Jurševska kontā. Tieši Juršveskis tika atzīts par labāko spēlētāju. "Jūrmalas" sastāvā labākā spēlētāja gods tika Armandam Puķītim, kurš arī guva "hat-trick". Trīs vārti arī Albertam Jēkabsonam, bet rezultatīvākais ar četrām piespēlēm bija Mārtiņš Lapsiņš.

SK "Pārgauja" treneris Ilvars Balodis par uzvarēto spēli pastāstīja, ka uzdevums ir izpildīts, bet ar savas komandas sniegumu viņš neesot apmierināts. Cīņa neesot bijusi saspringta, bet tik daudz vārtu pretinieki guvuši tikai pateicoties stalbiešu kļūdām. Protams, interesantāk bija skatītājiem, kuri vienā spēlē varēja baudīt 20 vārtu guvumus. Stalbes komanda vēl neesot īsti atguvusies pēc vairāku spēlētāju slimības, tāpēc pēdējās divas regulārā turnīra spēles būs ļoti smagas.