"Ogres Vilki" sper soli pretī ELVI florbola līgai

23.04.2022

Ar "Ogres Vilku" uzvaru sākusies pārspēļu sērija līdz vienas komandas divām uzvarām par vietu ELVI florbola līgā vīriešiem. Ogrēnieši, būdami vīriešu 1. līgas čempioni, šovakar savā laukumā ar 7:5 pieveica Virslīgas pēdējās vietas īpašnieci "RTU/Rockets" (Rīga). Ar "hat-trick" uzvarētāju rindās izcēlās Rihards Dainis.

Ogres 1. vidusskolas sporta hallē notikušās spēles rezultātu jau 4. minūtē atklāja mājinieki Edgara Ričarda Gremzes personā – 1:0. Pirmā perioda vidū sekoja viesu atbilde – 1:1, ar precīzu metienu izcēlās rīdzinieku uzbrukuma līderis Imants Lastovskis. Dažas minūtes pirms pārtraukuma Klāvs Štāls vadībā ar 2:1 izvirzīja komandu "RTU/Rockets". Pasteidzoties notikumiem pa priekšu, jāsaka, ka tā šajā mačā bija vienīgā reize, kad vadībā atradās Rīgas komanda. Otrajā trešdaļā divus vārtus guva Rihards Dainis, bet vēl vienus Toms Emīls Jēkabsons, atgūstot vadību "Ogres Vilkiem" (4:2). Pirms paša otrā pārtraukuma rīdzinieks Toms Ķeirāns realizēja soda metienu, rezultāta starbību samazinot līdz minimumam – 3:4. Pēdējā perioda pirmajā minūtē Ķeirāns atjaunoja neizšķirtu rezultātu – 4:4. Trešdaļas vidū abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem – 5:5, uz ogrēnieša Riharda Daiņa golu ar to pašu atbildēja Imants Lastovskis. Ar svarīgu vārtu guvumu 57.minūtē izcēlās Ogres komandas uzbrukuma līderis Edgars Birkenfelds – 6:5. Viesi bija spiesti riskēt, mainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Šoreiz risks neattaisnojās, jo pamatlaika pēdējā minūtē bumbiņu tobrīd tukšajos pretinieku vārtos ieraidīja ogrēnietis Patriks Cinītis, nofiksējot komandas "Ogres Vilki" uzvaru ar 7:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Rihards Dainis, kurš ar trim vārtu guvumiem bija rezultatīvākais. Pa 2 (1+1) punktiem sakrāja Edgars Birkenfelds un Edgars Ričards Gremze, bet ar divām rezultatīvām spēlēm izcēlās Rihards Daniels Zvirgzdiņš. Par labāko spēlētāju Rīgas komandā tika atzīts vārtsargs Indriķis Siliņš, kurš atvairīja 24 no 30 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Toms Ķeirāns, bet Imanta Lastovska kontā divi vārtu guvumi. Sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām vadībā ar 1:0 izvirzījusies komanda "Ogres Vilki". Nākamā un, ja būs nepieciešams, arī aiznākamā sērijas spēle norisināsies komandas "RTU/Rockets" laukumā.

"Ogres Vilki"- "RTU/Rockets" 7:5 (1:2, 3:1, 3:2), sērijā 1:0

31:33 (6:11; 12:7, 13:15)

"Ogres Vilki" – Rihards Dainis 3 (3+0), Edgars Birkenfelds 2 (1+1), Edgars Ričards Gremze 2 (1+1), Rihards Daniels Zvirgzdiņš 2 (0+2), Toms Emīls Jēkabsons 1 (1+0), Patriks Cinītis 1 (1+0), Roberts Villa 1 (0+1), Jānis Salcevičs 1 (0+1).

"RTU/Rockets" – Toms Ķeirāns 3 (2+1), Imants Lastovskis 2 (2+0), Klāvs Štāls 1 (1+0), Ņikita Frolovs 1 (1+0), Toms Jānis Savickis 1 (0+1), Mārtiņš Lapsiņš 1 (0+1).