"Rubene" viesos uzvar "Lielvārdi/Fat Pipe" un atgūst līderes godu

02.10.2021

Pēc šīsdienas spēlēm par ELVI florbola līgas vīriešiem turnīra tabulas līderi atkal kļuvusi Kocēnu komanda "Rubene", kas šovakar pretinieku laukumā ar 12:6 sakāva "Lielvārdi/Fat Pipe". Pa četriem rezultativitātes punktiem uzvarētāju labā guva Matīss Celms un Arnijs Kuratņiks.

Pašreizējā čempione "Rubene" (Kocēni) šovakar viesojās pie šī titula iepriekšējās īpašnieces "Lielvārdes/Fat Pipe", kas jauno sezonu sākusi ne pārāk pārliecinoši, pirmajās piecās spēlēs tiekot pie tikai pieciem punktiem. Tomēr tieši lielvārdieši bija veiksmīgāki mača ievadā, 3. minūtē 24 sekunžu laikā gūstot divus vārtus – 2:0. Pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Oskars Tūtāns un Sandis Mihailovskis. Kocēnu komanda nekavējās ar atbildi, līdz. 18 minūtei izvirzoties vadībā ar 4:2, pa golam Emīla Šūmaņa, Ivo Baloža, Matīsa Celma un Mārtiņa Muižnieka kontā. Līdz pirmajam pārtraukumam abas vienības vēl paspēja apmainīties ar vārtu guvumiem – uz lielvārdieša Oskara Tūtāna precīzo raidījumu ar vārtu guvumu atbildēja Mārtiņš Muižnieks (5:3). Divu vārtu pārsvars viesiem bija arī pēc otrās trešdaļas (7:5), bet galarezultātā "Rubene" svinēja pat ļoti pārliecinošu uzvaru ar 12:6.