Debitante FBK SĀC izcīna ceturto uzvaru

01.10.2021

Pie ceturtās uzvaras piecās spēlēs tikusi ELVI florbola līgas vīriešiem debitante FBK SĀC, kas šovakar pretinieku laukumā ar 11:6 sagrāva komandu "Ķekava". Ar 4 (3+1) punktiem uzvarētāju rindās izcēlās Alvis Dāle.

Virslīgas debitante FBK SĀC turnīru sāka fantastiski, izcīnot trīs uzvaras pēc kārtas. Tad gan ādažniekiem sekoja neveiksme izbraukuma spēlē pret "Valmieru", bet šovakar viņi viesojās pie "Ķekavas", kas panākuma gadījumā varēja atgūt līgas līderes godu. Jāpiebilst, ka Ķekavas komandai jau otro maču pēc kārtas nevarēja palīdzēt tās kapteinis un uzbrukuma līderis Klāvs Jansons, bet viņa ķekavieši vakar viesos jau zaudēja Ulbrokas florbolistiem. Šī vakara mačā vēl nebija aizbadītas piecas pilnas minūtes, kad FBK SĀC jau atradās vadībā ar 2:0, pa bumbiņai mājinieku vārtos bija ieraidījuši Klāvs Andersons un Kristaps Ušvils. 13. minūtē ķekaviešu nulli no rezultātu tablo ar precīzu metienu nodzēsa Renāts Degins (1:2), tomēr pirms pirmā pārtraukuma ādažniekiem jau atkal bija divu vārtu pārsvars – 4:2. Otrās trešdaļas laikā viesi savu handikapu palielināja līdz trim goliem (7:4), bet galarezultātā FBK SĀC izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 11:6.