"Lielvārde/Fat Pipe" izglābjas un sagādā pirmo zaudējumu talseniekiem

19.09.2021

Pirmo zaudējumu ELVI florbola līgā vīriešiem piedzīvojusi vicečempione "Talsu NSS/Krauzers", kas šovakar savā laukumā uzņēma komandu "Lielvārde/Fat Pipe". Talsenieki bija izvirzījušies vadībā ar 3:0, sekundi pirms pamatlaika beigām jau bija zaudētājos ar 4:5, bet spēja izglābt punktu (5:5). Pagarinājumā uzvaru ar 6:5 svinēja lielvārdieši, kuru labā izšķirošos vārtus guva Armands Savins.

"Lielvārde/Fat Pipe" jaunās sezonas pirmo spēli aizvadīja tikai vakar, kad, viesojoties pie "Irlavas", piedzīvoja zaudējumu ar 7:10. Šodien lielvārdieši viesojās pie vicečempiones "Talsu NSS/Krauzers", kas turnīru bija sākusi ar divām uzvarām – Kocēnos un Rīgā. Arī spēli pret lielvārdiešiem savā laukumā Talsu florbolisti sāka ļoti pārliecinoši, jau pirmā perioda laikā izvirzoties vadībā ar 3:0. Pa bumbiņai viesu vārtos ieraidīja Emīls Krūmiņš, Jānis Škutāns un Andris Blumbahs. Otrajā trešdaļā "pamodās" Lielvārdes florbolisti, kas sāka veiksmīgu pakaļdzīšanos – vārtus guva Aivis Kusiņš un Niks Blumfelds, samazinot laukuma saimnieku pārsvaru līdz minimumam – 2:3. Pēdējā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā mazākumā, lielvārdiešiem izdevās atjaunot neizšķirtu rezultātu – 3:3, vārtus guva Markuss Nazarovs, kurš gan uzreiz nopelnīja noraidījumu par nesportisku uzvedību. Savukārt talsenieki nekavējās izmantot savu skaitlisko pārsvaru – jau pēc desmit sekundēm Toms Bitmanis vadībā atkal izvirzīja laukuma saimniekus (4:3). 56. minūtē lielvārdietis Oskars Tūtāns atjaunoja neizšķirtu (4:4), bet 59. minūtē Tūtānam radās iespēja izpildīt soda metienu, kuru viņš izmantoja – 5:4. Tikai vienas sekundes pietrūka, lai Lielvārdes komanda varētu svinēt pirmo uzvaru pamatlaikā, jo pēc Toma Bitmaņa piespēles vārtus guva Andris Blumbahs – 5:5, pagarinājums. Papildlaiks sākās ar trim talsenieku metieniem, kas mērķi nesasniedza, bet 27. sekundē varēja uzgavilēt komandas "Lielvārde/Fat Pipe" spēlētāji, jo pēc Antona Žuka piespēles uzvaras vārtus guva Armands Savins – 6:5.