Trilleris Kocēnos: Keiša metiens pagarina "Rubenes" sezonu

05.06.2021

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfināla sērijā starp FBK "Valmiera" un Kocēnu "Rubeni" notiks arī trešā spēle, jo pēc diviem mačiem rezultāts ir neizšķirts – 1:1. Par šovakar Kocēnos notikušās spēles varoni kļuva kocēnietis Jēkabs Keišs, kura pagarinājumā gūtie vārti ļāva "Rubenei" svinēt šīs sezonas svarīgāko uzvaru – 6:5.

Sērijas otro spēli lieliski sāka kocēnieši, kuriem vajadzēja tikai 15 minūtes, lai iegūtu šķietami drošu vadību ar 3:0. Pa bumbiņai viesu vārtos raidīja Reinis Mirkšs, Jēkabs Keišs un Juris Zilberts. Valmierieši sāka attapties vēl pirms pirmā pārtraukuma – pēc Laura Alvja Stiprā un Pāvela Semjonova metieniem rezultāta starpība tika samazināta līdz minimumam – 2:3. Otrajā periodā vārtus guva tika viesi, pārņemot vadības grožus ar 4:3, pa golam iemeta Ričards Eglītis un Mārtiņš Broks. Pēdējās trešdaļas sākumā Ričards Eglītis guva savus otros vārtus šajā mačā, panākot jau 5:3. Tāds rezultāts noturējās līdz pat 55. minūtei. Tad sākās Kocēnu komandas atspēlēšanās – pusminūtes laikā ar vārtu guvumiem izcēlās Matīss Celms un Ivo Balodis, atjaunojot neizšķirtu – 5:5, ar tādu rezultātu noslēdzās pamatlaiks. Pagarinājuma 3. minūtē Jura Zilberta piespēli saņēma Jēkabs Keišs, kurš meta neatvairāmi – 6:5. "Rubene" uzvarēja šajā spēlē, bet sērijā līdz vienas komandas divām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts – 1:1.