"Lielvārde/Fat Pipe" sezonas iespaidīgāko uzvaru gūst pār "Ogres Vilkiem"

15.02.2020

Savu šīs sezonas pārliecinošāko uzvaru izcīnījusi ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar mājas spēlē ar 14:4 sakāva komandu "Ogres Vilki". Uzvarētāju sastāvā ar 5 (3+2) rezultativitātes punktiem izcēlās Sandis Mihailovskis.

Pie "Lielvārdes/Fat Pipe" viesojās kaimiņu novada komanda "Ogres Vilki", kas regulārā turnīra pirmajā riņķī savā laukumā čempioniem izrādījā vērā ņemamu pretestību, piekāpjoties ar tikai divu vārtu starpību – 5:7. Atbildes spēli vareni sāka lielvārdieši, kuri pēc Antona Žuka, Klāva Kaspara un Sanda Mihailovska metieniem jau 7.minūtē bija izvirzījušies vadībā ar 3:0. Ogrēnieši nekavējās atbildēt ar diviem goliem Elvija Jankovska un Stefana Roberta Dimzas izpildījumā – 2:3. Pēc pirmā periodā Lielvārdes komandai jau atkal bija triju vārtu handikaps – 5:2. Jau otrās trešdaļas laikā mājinieki praktiski atbildēja uz jautājumu par to, kura no komandām šajā mačā uzvarēs – 9:3, bet galarezultātā "Lielvārde/Fat Pipe" svinēja savo šīs sezonas pārliecinošāko panākumu – 14:4.

Par vērtīgāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts Juris Gribusts, kurš izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm. Rezultatīvākais viņa komandā bija Sandis Mihailovskis, kuram 5 (3+2) punkti, "hat-trick" Nika Blumfelda kontā, 3 (2+1) punkti Sandim Jurim Jēgeram, divus vārtus guva Antons Žuks, bet 2 (1+1) punktus sakrāja Armands Savins un Sandris Virsnītis. Labākā spēlētāja balvu Ogres komandā saņēma Stefans Roberts Dimza, kurš guva vienus vārtus. Aldim Haraldam Ābramam divi goli, bet Elvijs Jankovskis savāca 2 (1+1) punktus. Pēc šīs uzvaras "Lielvārde/Fat Pipe" ar 43 punktiem turnīra tabulā pakāpās atpakaļ uz 2.vietu, ko uz pāris stundām bija pametusi. Ogres komandai joprojām pieci punkti un priekšpēdējā vieta.

"Lielvārde/Fat Pipe" – "Ogres Vilki"  - 14:4 (5:2, 4:1, 5:1)

51:29 (16:8; 17:10, 18:11)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandis Mihailovskis 5 (3+2), Juris Gribusts 4 (4+0), Niks Blumfelds 3 (3+0), Juris Sandis Jēgers 3 (2+1), Antons Žuks 2 (2+0), Armands Savins 2 (1+1), Sandris Virsnītis 2 (1+1), Rūdis Žukelis 2 (0+2), Oskars Tūtāns 1 (1+0), Klāvs Kaspars 1 (1+0), Maikls Nazarovs 1 (0+1), Mariss Giņko 1 (0+1).

"Ogres  Vilki" – Aldis Haralds Ābrams 2 (2+0), Elvijs Jankovskis 2 (1+1), Stefans Roberts Dimza 1 (1+0), Kārlis Barons 1 (0+1), Rinalds Osis 1 (0+1), Markuss Januševskis 1 (0+1).