"Lielvārde/Fat Pipe" otro uzvaru svin pār debitanti "Irlava/Avant"

28.09.2019

Pie otrā panākuma trijās spēlēs tikusi ELVI florbola līgas vīriešiem pašreizējā čempione "Lielvārde/Fat Pipe", kas šovakar savā laukumā ar 6:3 apspēlēja Virslīgas debitanti "Irlava/Avant". Pa trim vārtiem uzvarētāju labā guva Sandris Virsnītis un Niks Blumfelds.

Čempione "Lielvārde/Fat Pipe", uzņemot savā laukumā Virslīgas debitanti "Irlava/Avant", rezultātu atklāja 6.minūtē, pateicoties Sandra Virsnīša precīzajam metienam, – 1:0. Jau 8.minūtē rezultatīvs uzbrukums padevās irlavniekiem, to noslēdza Emīls Krūmiņš (1:1). Dodoties pirmajā pārtraukumā, lielvārdieši atkal bija vadībā, turklāt ar divu vārtu pārsvaru – 3:1. Pēc otrās trešdaļas laukuma saimnieki atradās vadībā ar 5:2, bet visā spēlē svinēja uzvaru ar 6:3.

Visus mājinieku vārtus (pa trim katrs) guva divi spēlētāji – Sandris Virsnītis, kuram vēl arī viena rezultatīva piespēle, un Niks Blumfelds, kurš saņēma labākā spēlētāja balvu. Par labāko starp irlavniekiem atzina Emīlu Krūmiņu, kurš ar 3 (2+1) punktiem bija rezultatīvākais savā komandā.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "Irlava/Avant" 6:3 (3:1, 2:1, 1:1)

26:20 (8:5; 8:9; 10:6)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Sandris Virsnītis 4 (3+1), Niks Blumfelds 3 (3+0), Antons Žuks 1 (0+1), Juris Gribusts 1 (0+1), Oskars Tūtāns 1 (0+1).

"Irlava/Avant" – Emīls Krūmiņš 3 (2+1), Mareks Stančiks 1 (1+0), Renārs Stančiks 1 (0+1).