Par Jaunatnes olimpiādes čempionēm kļūst Kocēnu florbolistes

09.07.2017

Ar Kocēnu novada izlases triumfu šodien Cēsīs noslēdzās Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrs meitenēm. Pēdējā spēlē kocēnietes ar 17:2 sakāva Salaspils novada komandu un, pateicoties labākai iemesto un ielaisto vārtu starpībai, turnīra tabulā apsteidza Ķekavas novada izlasi. Bronzas medaļas nopelnīja salaspilietes, bet ceturtajā vietā ierindojās mājinieces cēsnieces.

Lai droši kļūtu par olimpiādes čempionēm, Kocēnu novada florbolistēm savas pretinieces no Salaspils šodien bija jāpārspēj ar vismaz deviņu vārtu starpību. Jau pirmā perioda laikā zelta medaļu pretendentes izdarīja lielāko pusi darba - 5:0. Kāroto deviņu golu robežu kocēnietes sasniedza 22. minūtē, kad pēc viņu vārtu guvuma rezultāts kļuva 10:1. Pēc otrās trešdaļas Kocēnu komandai bija 12 vārtu handikaps (13:1), bet visā mačā kocēnietes triumfēja ar 17:2. Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Simona Grāpēna, kuras kontā 7 (5+2) punkti. Ar 7 (2+5) rezultativitātes punktiem izcēlās arī Laura Gaugere, bet pa četriem goliem iemeta Danute Tinkuse un Marta Lība Zameca. Labākās spēlētājas balvu Salaspils novada izlasē saņēma Ilva Mahotkina, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Kristiāna Elizabete Krūmiņa.