Cēsnieki sakauj kocēniešus un izcīna piekto vietu olimpiādē

09.07.2017

Piekto vietu Latvijas Jaunatnes olimpiādes florbola turnīrā, kas šīs nedēļas nogalē notiek Cēsīs, izcīnījusi mājiniece - Cēsu novada izlase, kas izšķirošajā mačā ar 11:4 sakāva Kocēnu novada florbolistus. Uzvarētāju labā sešus vārtus guva Kevins Šmits.

Olimpiādes turnīra pirmās divas spēles salīdzinoši labāk bija aizvadījusi Kocēnu izlase, bet šīs acīmredzami bija tā reize, kad vienai komandai (Cēsu) viss iet no rokas, savukārt otrai (Kocēnu) neiznāk pilnīgi nekas. Jau pirmā perioda laikā četrus bezatbildes vārtus guva laukuma saimnieki cēsnieki - 4:0. Otras trešdaļas sākumā savu nulli no rezultātu tablo beidzot nodzēsa kocēnieši - 1:4. Lūzums spēles gaitā gan nesekoja - pēc otrās trešdaļas mājinieki atradās vadībā ar 7:1, bet visā mačā svinēja ļoti pārliecinošu panākumu ar 11:4, kas Cēsu novada komandai ļāva izcīnīt piekto vietu, savukārt kocēniešiem atlika samierināties ar sesto pozīciju. Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā tika atzīts divu piespēļu autors Raivis Kaspars Skrispsts. Rezultatīvākais viņa komandā ar sešiem vārtu guvumiem bija Kevins Šmits. 4 (1+3) punkti Roberta Zandes kontā, pa trim punktiem savāca Roberts Vikštrems un Jorens Malkavs. Par labāko starp kocēniešiem atzina Dāvi Zēmeli, kurš ar 4 (2+2) punktiem bija rezultatīvākais. Divus pārējos golus iemeta Mārtiņš Muižnieks.