"Triobet/Ulbroka" pieveic "Rockets" un arī iekļūst pusfinālā

11.03.2017

Par otro komandu, kas iekļuvusi ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā, kļuvusi regulārā turnīra uzvarētāja "Triobet/Ulbroka". Šovakar ulbrokieši savā laukumā ar 5:4 pārspēja Rīgas klubu "Rockets", sērijā triumfēdami ar 4:1. Uzvaras vārtus ar soda metienu guva Artūrs Jurševskis.

Ceturtdaļfināla sērijā starp "Triobet/Ulbroku" un Rīgas "Rockets" pirmajā spēlē ulbrokieši savus pretiniekus burtiski saplosīja (10:3), bet otrajā pamanījās izlaist sešu vārtu pārsvaru, izglābjoties tikai pagarinājumā (12:11). Lielvārdes novada sporta centrā, kura laukumu "Rockets" izvēlējusies par savējo, pirmajā spēlē Ulbrokas komanda izrādījās pagalam nevarīga, piekāpjoties ar 5:8, bet otrajā saņēmās un svinēja pārliecinošu panākumu ar 12:7, sērijā izvirzoties vadībā ar 3:1. Šovakar savā laukumā Ulbrokas komanda izmantoja iespēju pielikt punktu ceturtdaļfināla sērijai, lai gan izdarīt to nebija viegli. 12.minūtē rezultātu atklāja rīdzinieks Raitis Ozols (1:0), 17.minūtē ulbrokietis Emīls Birķis, lai arī viņa komanda tobrīd cīnījās skaitliskajā mazākumā, spēja atjaunot neizšķirtu rezultātu (1:1), tomēr pirms otrās trešdaļas vadībā ar 2:1 atradās viesi. Otrajā periodā Rīgas komanda bija pat izvirzījusies vadībā ar 3:1, bet līdz otrajam pārtraukuma laukuma saimnieki vēlreiz panāca neizšķirtu - 3:3. Neizšķirts bija arī desmit minūtes pirms pamatlaika beigām (4:4), bet tad mājiniekiem radās iespēja izpildīt soda metienu. Šo izdevību izmantoja Artūrs Jurševskis, izvirzot "Triobet/Ulbroku" vadībā ar 5:4. Trauslo pārsvaru mājiniekiem izdevās nosargāt līdz pat finālsvilpei, kas vēstīja, ka mačā Ulbrokas komanda uzvarējusi ar 4:1, bet visā sērijā - ar 4:1, kā otrā iekļūdama pusfinālā.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina Emīlu Birķi, kuram 2 (1+1) punkti. Tiesī tikpat punktu arī viņa komandas biedram Rihardam Mallonam. Labākā spēlētāja balva Rīgas komandas sastāvā tika vienu vārtu autoram Raitim Ozolam. "Rockets" sezona nu ir beigusies, bet "Triobet/Ulbroka" spēlēs pusfinālā ar sērijas starp "Valmieru" un "Rubeni" uzvarētāju.

"Triobet/Ulbroka" - "Rockets" 5:4 (1:2, 2:1, 2:1), sērijā 4:1

40:20 (9:9, 15:7, 16:4)

"Triobet/Ulbroka" – Rihards Mallons 2 (1+1), Emīls Birķis 2 (1+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Juris Gribusts 1 (1+0), Artūrs Jurševskis 1 (1+0), Edžus Ceriņš 1 (0+1).

"Rockets" – Raitis Ozols 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (1+0), Aivis Hammers 1 (1+0), Miķelis Dravnieks 1 (1+0), Oskars Fīrmanis 1 (0+1), Dinārs Vaitaitis 1 (0+1), Imants Lastovskis 1 (0+1).