"Talsi/Irlava" gandrīz izlaiž uzvaru pār "Ķekavu"

28.01.2017

Viena ELVI florbola līgas vīriešiem spēle šodien norisinājās Talsos, kur mājiniece "Talsi/Irlava" mačā pret "Ķekavu" pēdējās trešdaļas sākumā vēl atradās vadībā ar 5:0, bet, skanot finālsvilpei, varēja priecāties par uzvaru ar tikai vienu vārtu pārsvaru - 5:4. Labākā spēlētāja balvu apvienotajā talsinieku un irlavnieku komandā saņēma vārtsargs Kārlis Švampe, kurš atvairīja 35 pretinieku metienus.

Talsos notikušo cīņu starp "Talsiem/Irlavu" un "Ķekavu" vareni sāka laukuma saimnieki, kuri pirmā perioda laikā pēc Renāra Austruma, Jāņa Ragovska, Ģirta Škubura un Pētera Freimaņa metieniem izvirzījās vadībā ar 4:0. Otrās trešdaļas laikā mājinieki panāca jau 5:0 - šķita, ka viņu uzvaru vairs nekas nevar apdraudēt. Tiesa, tā nedomāja ķekavieši, kuri pamatlaika pēdējās 16 minūtēs veica samērā sekmīgu ofensīvu - pēc Intara Labsvārda viena gola, kā arī Aivja Barkovska "hat-trick" Talsu un Irlavas apvienotās komandas pārsvars saruka līdz minimumam - 5:4. "Ķekavai" vēl bija vairāk nekā trīs minūtes, lai panāktu izlīdzinājumu, taču šo spēles nogriezni "Talsi/Irlava" izturēja bez kļūdām un varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 5:4.

Labākā spēlētāja balva uzvarētāju sastāvā tika pasniegta vārtsargam Kārlim Švampem, kurš atvairīja 35 no 39 pretinieku metieniem. Rezultatīvākais viņa komandā ar 3 (2+1) punktiem bija Jānis Ragovskis, 2 (1+1) punkti Ģirta Škubura kontā. Par labāko starp ķekaviešiem atzina Matīsu Jansonu, kurš izcēlās ar divām piespēlēm, rezultatīvākais ar trim vārtu guvumiem bija Aivis Barkovskis. "Talsi/Irlava" pēc šīs uzvaras ar 15 punktiem pameta turnīra tabulas pēdējo pozīciju, pakāpjoties uz 10.vietu.

"Talsi/Irlava" - "Ķekava" 5:4 (4:0, 1:0, 0:4)

30:39 (9:9, 15:12, 6:18)

"Talsi/Irlava" – Jānis Ragovskis 3 (2+1), Ģirts Škuburs 2 (1+1), Pēteris Freimanis 1 (1+0), Renārs Austrums 1 (1+0), Renārs Stančiks 1 (0+1), Krišs Treimanis 1 (0+1), Kārlis Švampe 1 (0+1).

"Ķekava" – Aivis Barkovskis 3 (3+0), Matīss Jansons 2 (0+2), Intars Labsvārds 1 (1+0), Klāvs Jansons 1 (0+1), Everts Emīls Gertsons 1 (0+1).