Skolēniem iespēja bez maksas apmeklēt pasaules čempionātu florbolā

01.12.2016

0000-wfc2016-logo-2.jpg

No 3. līdz 11. decembrim pirmo reizi Latvijā risināsies pasaules vērienīgākais florbola notikums – pasaules čempionāts florbolā vīriešiem, kurā dalību ņems arī Latvijas valstvienība. Latvijas Florbola savienība (LFS) piedāvā vienreizēju iespēju Latvijas skolu 1. līdz 6. klašu skolēniem nākamnedēļ, no 5. līdz 9. decembrim, čempionāta dienas spēles apmeklēt bez maksas, turklāt atraktīvākajām un aktīvākajām skolām piedāvājot papildus balvas un dāvanas.

 

Šāda līmeņa florbola pasākums Latvijā risināsies pirmo reizi un tajā par pasaules čempiona titulu spēkiem mērosies komandas no 16 valstīm. Pasaules čempionāta spēles risināsies Rīgā - "Arēnā Rīga" un "Elektrum" Olimpiskajā centrā.
 
LFS Latvijas skolu klasēm piedāvā iespēju bez maksas apmeklēt florbola spēles visas dienas garumā. Katra klase, kas tiks pieteikta uz kādu no čempionāta spēlēm, atbalstīs vienu no mačā pārstāvētajām valstīm. Čempionāta laikā pati atraktīvākā un vizuāli pamanamākā klase saņems specbalvu – biļetes uz Latvijas florbola Virslīgas jeb ELVI florbola līgas lielo finālu, kas nākamā gada 8. aprīlī risināsies "Arēnā Rīga", savukārt aktīvākā skola, kuru no 5. līdz 9. decembrim skatītāju tribīnēs klases pārstāvēs visvairāk reižu, saņems galveno balvu - florbola inventāru! Līdz ar to katra klase uz pasaules čempionāta spēlēm varēs doties vairākkārtēji, taču kopējais biļešu skaits ir ierobežots.
 
Pirmdien un otrdien, 5. un 6. decembrī, vēl turpināsies apakšgrupu spēles, kurās tiks noskaidrotas komandas, kas tālāk savu cīņu turpinās izslēgšanas mačos. Visas florbola spēles skolēniem būs iespēja apmeklēt stundu laikā, skolotāju pavadībā. Par klasi tiks uzskatīta grupa vismaz desmit skolēnu sastāvā.
 
Pieteikt skolu iespējams elektroniski, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: skolas@floorball.lv .
 
Sagatavoja: Elīna Červinska
SPORTS VIENO!