FK "NND" salauž buldodžu pretestību

27.11.2016

Šovakar pie uzvaras tika arī ELVI florbola līgas sievietēm vicečempione FK "NND", kas, uzņemot savā laukumā "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, mača otrajā pusē guva piecus bezatbildes vārtus un bija pārāka ar 6:3. Rezultatīvākā ar 3 (1+2) punktiem bija Gunita Kārkliņa.

FK "NND" savas viešņas ķekavietes uzņēma "Elektrum" Olimpiskajā centrā, Rīgā. Šajā mačā rezultātu atklāja Inga Ametere, kura 11.minūtē izvirzīja "Ķekavas Bulldogs" vadībā ar 1:0. Pirmais periods gan noslēdzās neizšķirti (1:1), jo 14.minūtē ar golu atbildēja Gunita Kārkliņa. 31.minūtē pēc ķekavietes Līgas Vancānes metiena viešņas ieguva divu vārtu handikapu (3:1), bet savu panākumu attīstīt nespēja. Vēl līdz otrajam pārtraukumam FK "NND" vēlreiz panāca izlīdzinājumu (3:3), bet pēdējā trešdaļā laukuma saimnieces guva vēl trīs bezatbildes vārtus, svinot uzvaru ar 6:3.

Par labāko starp uzvarētājām tika atzīta Ilze Justamente, kura ar punktu gūšanu gan neizcēlās. Pa diviem vārtiem rīdzinieču labā guva Santa Torstere un Ieva Priede, bet rezultatīvākā ar 3 (1+2) punktiem bija Gunita Kārkliņa. Labākās spēlētājas balvu Ķekavas komandā saņēma vārtsardze Elīna Jeige, kura atvairīja 38 no 44 pretinieču metieniem. Rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Inga Ametere, kura atkal kļuvusi par labāko punktu guvēju visā līgā - 27 (20+7). FK "NND" pēc šīs uzvaras ir 15 punktu un kāpiens uz otro vietu turnīra tabulā.

FK "NND" - "Ķekavas Bulldogs" 6:3 (1:1, 2:2, 3:0)

44:15 (16:7, 15:5, 13:3)

FK "NND" -Gunita Kārkliņa 3 (1+2), Ieva Priede 2 (2+0), Santa Torstere 2 (2+0), Anna Aņikejeva 1 (1+0), Karīna Saidova 1 (0+1), Anna Aļošina 1 (0+1).

"Ķekavas Bulldogs" - Inga Ametere 2 (1+1), Līga Vancāne 1 (1+0), Letīcija Kalve 1 (1+0), Kate Jeige 1 (0+1), Anna Mūrniece 1 (0+1).