Laimīgu Jauno gadu!

31.12.2015

2016.jpg

Latvijas Florbola savienība novēl savai plašajai florbolistu saimei laimīgu un sportiskiem sasniegumiem bagātu Jauno - 2016. gadu!

 

Jaunajā gadā mūs sagaida daudz un dažādi sportiskie izaicinājumi. Novēlot labas sekmes nacionālajos florbola čempionātos gan pieaugušo un vetarānu, gan bērnu un jauniešu konkurencē, LFS aicina neaizmirst, ka 2016. gadā pirmo reizi ārpus Eiropas robežām norisināsies pasaules čempionāts florbolā U19 sieviešu izlasēm - jau maijā mūsu juniores dosies uz tālo Kanādu, lai tur aizstāvētu Latvijas godu. Latvijas čempionvienībām kā vīriešu, tā arī sieviešu klubu konkurencē būs iespēja pāstāvēt valsti EuroFloorball kausa izcīņas turnīrā, tomēr pats svarīgākais notikums mūs gaida Jaunā gada pēdējā mēnesī - 2016. gada decembrī Rīgā pulcēsies planētas spēcīgākās vīriešu florbola izlases, lai piedalītos savā jau vienpadsmitajā pasaules čempionātā.

 

Visiem florbolistiem, kā arī viņu līdzjutējiem un atbalstītājiem Jaunajā gadā novēlam daudz uzvaru un pēc iespējas vairāk bumbiņu pretinieku vārtos!

FLOORBALLSHOP.LV