Latvietes sāk ar pārliecinošu uzvaru – 9:0 pret Spāniju

03.02.2015

Šovakar Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, pirmo pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīra spēli aizvadīja Latvijas izlase, kurai pretī stājās spānietes. Latvietes svinēja panākumu ar 9:0, labākās spēlētājas balva tika Evelīnai Garbarei, kura ar 6 (2+4) punktiem bija pati rezultatīvākā.

Latvijas sieviešu florbola izlase kvalifikācijas turnīru sāka pret līdz šim vēl nesastaptu pretinieci – pret Spānijas valstsvienību. Uzreiz jāuzslavē spāņu florbolistes un jāatzīst, ka viņas spēlēja necerēti ātri un bija pietiekoši tehniskas. Tomēr latviešu pieredze ar laiku ņēma virsroku – 8.minūtē Santa Torstere atklāja rezultātu (1:0), bet 11.minūtē Evelīna Garbare to dubultoja – 2:0. Otrajā trešdaļā mūsu florbolistes guva vēl divus bezatbildes vārtus (4:0), bet pēdējā iemeta vēl piecus golus, sākot kvalifikācijas turnīru ar ļoti pārliecinošu uzvaru – 9:0.

Latvija – Spānija 9:0 (2:0, 2:0, 5:0)

Vārti: 7:01 Torstere (Garbare) 1:0, 10:04 Garbare (Varša) 2:0, 28:58 Ametere 3:0, 30:06 Varša (Torstere) 4:0, 43:23 Garbare 5:0, 49:10 Torstere (Garbare) 6:0, 57:31 Isjomina (Garbare) 7:0, 58:18 Bankava (Biļinska) 8:0, 59:38 Isjomina (Garbare) 9:0.
Metieni: 27:16
Soda minūtes: 6:4
Vārtsardzes: Kirilova (Filipsone) - Amoresa