"Lielvārde" Akmeņlauka beneficē viegli pārspēj talseniekus

31.01.2015

Viena Elvi florbola līgas vīriešiem spēle šovakar notika Lielvārdē, kur vietējā komanda ar 6:2 uzvarēja "Talsus/Triobet". Lauvas tiesu punktu uzvarētāju rindās guva Toms Akmeņlauks, kura kontā četri vārti un viena rezultatīva piespēle.

Lielvārdes novada sporta centrā notikušais mačs nebija no tiem interesantākajiem, jo kaut kāda intriga parādījās tikai 2.minūtē, kad "Talsi/Triobet" realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzoties vadībā ar 1:0. "Lielvārdei" vajadzēja tikai trīs ar pusi minūtes, lai izlīdzinātu rezultātu (1:1) un izvirzītos vadībā ar 2:1. Spēle nebija īpaši rezultatīva, jo ar 2:1 noslēdzās pirmais periods, tomēr ne brīdi neradās šaubas, ka mājinieki spēs izcīnīt trīs punktus. Pēc otrās trešdaļas – 4:1, bet visā spēlē "Lielvārde" svinēja panākumu ar 6:2, turnīra tabulā ar 48 punktiem atgriežoties 3.vietā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju komandā saņēma Toms Akmeņlauks, kurš guva četrus vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Trīs piespēles viņa komandas biedra Sandra Virsnīša kontā, bet Aivim Kusiņam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp talseniekiem atzina Madaru Plepi, kuram punktu nebija, rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem – Andris Blumbahs.

"Lielvārde" – "Talsi/Triobet" 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)

30:16 (12:5, 9:5, 9:6)

"Lielvārde" – Toms Akmeņlauks 5 (4+1), Sandris Virsnītis 3 (0+3), Aivis Kusiņš 2 (1+1), Atūrs Skadiņš 1 (1+0), Antons Žuks 1 (0+1).

"Talsi/Triobet" – Andris Blumbahs 2 (1+1), Mārtiņš Maķevics 1 (1+0), Daneks Balodis 1 (0+1).