Igauņi nolikti uz dēļiem, rīt "randiņš" ar norvēģiem

13.12.2014

Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiekošajā pasaules čempionātā miniturnīru par 5.-8.vietu ar uzvaru sākusi Latvijas izlase, kas šodien ar 6:1 sakāva igauņus. Jau ceturto čempionātu pēc kārtas latvieši noslēgs ar maču par 5.vietu pret norvēģiem, kas notiks rīt pulksten 10.00 (pēc Latvijas laika).

Jau spēles 5.minūtē Latvijas izlase izvirzījās vadībā, kad ar precīzu metienu rezultātu atklāja Aleksandrs Abramovs - 1:0. Tiesa, otrā perioda vidū izlīdzinājumu panāca Andreass Voiduma (1:1). Tomēr spēles pēdējā trešdaļā Latvijas komanda spēja atjaunot vadību – jau 3.minūtē izcēlās Mārtiņš Rajeckis, bet pēc 100 sekundēm Ivo Balodis skaitliskajā vairākumā palielināja latviešu pārsvaru līdz 3:1. Spēles atlikušajā laikā igauņu pretestība bija salauzta un ziemeļu kaimiņu vārtos ielidoja vēl trīs bumbiņas. 11.minūtē savus otros vārtus mačā guva Mārtiņš Rajeckis, bet 15.minūtē precīzs bija arī Artis Raitums, kurš mača pirmspēdējā minūtē raidīja bumbiņu arī tukšos vārtos 6:1. Labākā spēlētāja balvu saņēma divu vārtu autors Mārtiņš Rajeckis.

Latvija - Igaunija 6:1 (1:0, 0:1, 5:0)
Vārti: 4:39 Abramovs (M. Rajeckis) 1:0, 28:18 Voiduma (Nurmi) 1:1, 42:58 M. Rajeckis (Fīrmanis) 2:1, 44:18 Balodis (Atis Blinds, vair.) 3:1, 50:22 M. Rajeckis (Juškēvičs) 4:1, 54:31 Raitums (Balodis) 5:1, 58:11 Raitums (Atis Blinds, t.v.) 6:1.
Soda minūtes: 4:4
Metieni: 24:25
Vārtsargi: Krūmiņš – Oige