"Lielvārde" uzvar 17 vārtu trillerī

09.11.2014

Rezultatīva un ārkārtīgi aizraujoša Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas spēle šovakar notika Lielvārdē, kur mājinieki ar 9:8 pārspēja "Ulbrokas/S Masters" florbolistus. Labākā spēlētāja balvu "Lielvārdes" sastāvā saņēma Didzis Mellis, kurš gan guva savus pirmos vārtus Virslīgā, gan arī saņēma pirmo noraidījumu.

"Lielvārdes" florbolisti ne reizi vien nodemonstrējuši, ka viņiem vislabāk patīk vispirms iedot handikapu pretiniekiem, bet pēc tam censties atspēlēties. Izņēmums nebija šīvakara spēle, kad Lielvārdes novada sporta centrā viesojās mājiniekiem vienmēr tika neparocīgā pretiniece - "Ulbroka/FS Masters". Nebija vēl aizvadītas ne pilnas 9 minūtes, kad viesi jau bija paspējuši izvirzīties vadībā ar 3:0. Lielvārdieši steidza sasmelt izlieto ūdeni, pie tam samērā sekmīgi, līdz pirmās trešdaļas beigām ulbrokiešu pārsvars tika samazināts līdz minimumam – 3:4. Otrajā periodā abas komandas guva pa vieniem vārtiem (4:5), izšķirošos notikumus atstājot pēdējai trešdaļai. Trešā perioda sākumā divus vārtus pēc kārtas guva Toms Akmeņlauks, pirmo reizi vadībā izvirzot laukuma saimniekus – 6:5. Trešdaļas vidū duplets padevās Ulbrokas florbolistiem, kuri atguva vadību – 8:7. 56.minūtē dažu sekunžu laikā vispirms ar precīzu metienu izcēlās Ervīns Torsters, bet uzreiz pēc tam arī Aivis Kusiņš - "Lielvārde" atkal vadībā (9:8). Tomēr "Ulbrokai/FS Masters" drīz vien radās lieliska izdevība panākt vismaz neizšķirtu, jo 58.minūtē tika noraidīti uzreiz divi lielvārdieši. Lai kā viesi centās, "Lielvārdes" vārtsargs Mārtiņš Mednis un viņa aizsardzības līnija šajā mačā vairs nekļūdījās – lielvārdiešiem uzvara ar 9:8 un ar 13 punktiem viņi pakāpās uz turnīra tabulas 6.vietu, apsteidzot arī savus šīvakara pretiniekus.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju komandā atzina Didzi Melli, kurš guva savus pirmos vārtus Virslīgā. Rezultatīvākie starp lielvārdiešiem bija Aivis Kusiņš ar 5 (2+3) punktiem, bet Tomam Akmeņlaukam un Artim Savinam pa 3 punktiem. Par labāko Ulbrokas komandā atzina Aināru Juškēviču, kura kontā divas rezultatīvas piespēles, bet viņa komandas biedri Pēteris Freimanis un Ēriks Akulovs guva pa 4 punktiem.

"Lielvārde" – "Ulbroka/FS Masters" 9:8 (3:4, 1:1, 5:3)

30:26 (10:9, 8:6, 12:11)

"Lielvārde" – Aivis Kusiņš 5 (2+3), Toms Akmeņlauks 3 (2+1), Artis Savins 3 (0+3), Kaspars Mudelis 1 (1+0), Didzis Mellis 1 (1+0), Ervīns Torsters 1 (1+0), Sandris Virsnītis 1 (0+1).

"Ulbroka/FS Masters" – Pēteris Freimanis 4 (3+1), Ēriks Akuovs 4 (1+3), Edžus Ceriņš 2 (2+0), Ainārs Juškēvičs 2 (0+2), Kaspars Šķēls 1 (1+0), Eduards Stūre 1 (1+0), Reino Ješēvics 1 (0+1), Ivars Dišereits 1 (0+1).