"Cēsu alus/Lekrings" izglābjas Rīgā

17.10.2014

Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā pavisam nedaudz pietrūka, lai pirmos punktus zaudētu arī čempione "Cēsu alus/Lekrings". Cēsnieki spēlē ar FK "Rīga" uzvaras vārtus guva tikai 12 (!) sekundes pirms pamatlaika beigām, izšķirošais metiens Jāņa Rajecka kontā – 7:6.

Rīgas Olimpiskajā sporta centrā jau 2.minūtē rezultātu atklāja FK "Rīga" Toma Dāles personā – 1:0. 16.minūtē rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 4:1, tiesa, līdz pirmajam pārtraukumam "Cēsu alus/Lekrings" divus vārtus atguva – 3:4. Pēc otrās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts (5:5), arī minūti pirms pamatlaika beigām uz tablo bija līdzsvars – 6:6. 12 sekundes pirms pamatlaika beigām dvīņubrāļa Andra Rajecka piespēli uzvaras vārtu guvumā pārvērta cēsnieks Jānis Rajeckis. Jāpiebilst, ka tas bija Jāņa vienīgais rezultativitātes punkts šajā mačā – 7:6.

Par labāko spēlētāju cēsnieku rindās tika atzīts uzvaras vārtu guvējs Jānis Rajeckis. Rezultatīvākais bija viņa brālis Andris Rajeckis, kuram 4 (3+1) punkti, ar "hat-trick" izcēlās Aleksandrs Abramovs, bet 3 (1+2) punkti Andrim Malkavam, kurš papilināja arī savu soda minūšu krājumu (+4). Par labāko starp rīdziniekiem atzina Armandu Asniņu, kurš ar rezultativitāti gan neizcēlās, 4 (3+1) punkti Tomam Bitmanim, bet Edijs Hammers iemeta divus golus.

FK "Rīga" – "Cēsu alus/Lekrings" 6:7 (4:3, 1:2, 1:2)

35:34 (12:11, 11:16, 12:7)