Sieviešu izlasei vēl viena "sausā" uzvara

02.11.2013

Latvijas sieviešu florbola valstsvienība, kas šīs nedēļas nogalē piedalās Triju nāciju kausa izcīņas turnīrā Vācijas pilsētā Dobelnā, šorīt izcīnīja otro uzvaru, ar 6:0 pieveicot Vācijas U19 izlasi. Mūsu meitenes savus vārtus neskartus nosargājušas jau 120 minūtes, jo vakar ar 24:0 tika sakautas austrietes.

Šī rīta maču latvietes sāka ar Montu Čēmu vārtos. Uzreiz jāsaka, ka Vācijas juniores uzbruka krietni vairāk, nekā vakar austrietes – jau pirmajā periodā vien pa mūsu izlases vārtiem viņas meta sešas reizes, tiesa, bez rezultāta. Latvietēm pirmajā trešdaļā tikai vienu reiz bija iemesls uzgavilēt – 10.minūtē rezultātu atklāja Luīze Biļinska (1:0). Līdz spēles vidum, kad Čēmas vietā vārtos stājās Ilga Jēkabsone, mūsu izlase paspēja gūt vēl trīs vārtus, izcēlās Gunita Kārkliņa, Elīza Elizabete Bērziņa un vēlreiz Biļinska – 4:0. Vēl divus vārtus latvietes iemeta pēdējā periodā (Aija Kuncīte un Diāna Isjomina), svinot uzvaru ar 6:0.

Par labāko spēlētāju mūsu komandā tika atzīta Diāna Isjomina, kurai viens vārtu guvums, rezultatīvākā jau otro spēli pēc kārtas bija Luīze Biļinska – 3 (2+1) punkti, bet Elīzai Elizabetei Bērziņai 2 (1+1) punkti. Latvijas izlase pa pretinieču vārtiem izdarīja 49 metienus, pretinieces atbildēja ar 10 raidījumiem. Šovakar pulksten 21:00 (pēc Latvijas laika) Latvijas valstsvienība spēkosies ar Vācijas sieviešu izlasi.