Buldodzes otro reizi nokož "Ķekavu"

10.03.2013

Šodien notika viena Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēle – Ķekavas sporta namā spēkiem mērojās "Ķekavas Bulldogs" un FK "Ķekava". Negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 8:4 izcīnīja buldodzes, kuras šosezon visus savus septiņus punktus ieguvušas tieši Ķekavas derbijā.

Sieviešu Virslīgas pastarītei "Ķekavas Buldogs" līdz šim bija izdevies izcīnīt tikai vienu uzvaru – sezonas atklāšanas mačā un tieši pār "Ķekavas" florbolistēm. Šīsdienas spēles pirmajos divos periodos nevienai no sāncensēm pārsvaru gūt neizdevās – pēc pirmā 2:2, pēc otrā 4:4. Pēdējo trešdaļu "Ķekavas Bulldogs" uzsāka ar citu vārtsardzi – Sintiju Bani, kura tā arī palika nepārspēta, kamēr uzbrukumā buldodzes guva vēl četrus vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 8:4.

Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Inga Ametere, kurai trīs gūti vārti, rezultatīvas bija arī Līga Vancāne ar 4 (2+2) un Aija Vancāne ar 3 (2+1) vārtiem. Labākās spēlētājas gods FK "Ķekava" rindās tika Elīzai Elizabetei Bērziņai, kuras kontā vieni gūti vārti, bet rezultatīvākā ar 2 (1+1) punktiem bija Paula Brunovska, Ievai Jurkānei 2 (0+2) punkti.