"FBK Valmiera/Betsafe" piedzīvo sakāvi Tallinā

13.01.2024

Latvijas un Igaunijas vīriešu florbola līgas turnīra tabulas pēdējo vietu neizdevās pamest komandas "FBK Valmiera/Betsafe", kas šodien Tallinā ar 2:7 atzina "Sparta team Automaailm" pārākumu. Vārtus valmieriešu labā guva Artūrs Bračka un Arvis Kārkliņš.

Ja valmieriešiem šodien izdotos uzvarēt, viņi varētu pamest turnīra tabulā jau iesildīto pēdējo pozīciju un apsteigt abus igauņu klubus. Mača sākums bija cerīgs tieši Valmieras komandai, jo 8. minūtē ar precīzu metienu izcēlās Artūrs Bračka – 1:0. Tieši tāds rezultāts bija arī pēc pirmā perioda. Otrās trešdaļas laikā vadības grožus pārņēma tallinieši, kas izvirzījās vadībā ar 3:1. Kad bija nospēlētas tieši 42 minūtes, Arvis Kārkliņš ar vārtu guvumu atjaunoja intrigu – 2:3. Kā vēlāk izrādījās, tas bija latviešu pēdējais gols šajā mačā. Toties igauņi iemeta vēl četrus golus, pēdējos trīs - raidot bumbiņu tobrīd tukšajos viesu vārtos. "Sparta team Automaailm" varēja svinēt ļoti pārliecinošu uzvaru ar 7:2.

Pa golam Valmieras komandas labā guva Artūrs Bračka un Arvis Kārkliņš, bet labākā spēlētāja balvu saņēma vārtsargs Agris Rogainis, kurš atvairīja 14 no 18 pretinieku metieniem. Arī Tallinas komandā par labāko atzina vārtsargu – Kristenu Kurvalu, kurš neitralizēja 19 no 21 pretinieku metiena. Komandai "FBK Valmiera/Betsafe" turnīra tabulā joprojām septiņi punkti un pēdējā vieta, bet "Sparta team Automaailm" ar 11 punktiem ieņem 4. vietu.

"Sparta team Automaailm" - "FBK Valmiera/Betsafe" - 7:2 (0:1; 3:0; 4:1)

18:21 (5:4, 4:7, 9:10)

"Sparta team Automaailm" – Tanels Kasenurms 4 (4+0), Karls Oskars Viks 2 (2+0), Kens Pāns 2 (0+2), Sanders Savi 1 (1+0), Kaspars Kallions 1 (0+1), Gerdo Unga 1 (0+1), Kristens Kurvals 1 (0+1).

"FBK Valmiera/Betsafe" – Artūrs Bračka 1 (1+0), Arvis Kārkliņš 1 (1+0), Ralfs Klodžs 1 (0+1), Matīss Salmiņš 1 (0+1).