Ralfs Orste izrauj ķekaviešiem uzvaru pār "FS Masters/Ulbroka"

24.11.2023

Šovakar ELVI florbola līgā vīriešiem notika viena spēle - "Ķekava/RB&B" savā laukumā uzņēma komandu "FS Masters/Ulbroka". Aizraujošā 19 vārtu cīņā ar 10:9 uzvarēja ķekavieši. Par mača varoni kļuva Ralfs Orste, kurš izšķirošo golu iemeta piecas (!) sekundes pirms pamatlaika beigām.

Ķekaviešiem un ulbrociešiem šī bija jau otrā tikšanās reize šosezon. Turnīra sākumā, kad abas komandas krustoja nūjas Ulbrokas sporta kompleksā, ar 6:2 uzvarēja laukuma saimnieki. Arī pēc tam abu vienību sekmes bija atšķirīgas, jo Ulbrokas komanda ir nostiprinājusies 3. vietā, bet Ķekavas florbolisti pirms šī mača pat bija ārpus labāko astotnieka – 9. pozīcijā.

Šovakar jau no paša spēles sākuma laukumā bija vērojama ārkārtīgi spraiga cīņa. Mača sākuma ķekavietis Endijs Umberts Barruss divas reizes vadībā izvirzīja laukuma saimniekus, bet abos gadījumos ar goliem atbildēja Ulbrokas florbolisti Emīls Jančevskis un Kristers Babris, tāpēc rezultāts jau atkal bija neizšķirts – 2:2. 18. minūtē Kevins Šmits jau pirmo reizi vadībā izvirzīja viesus – 3:2. Pēc pirmā perioda Ulbrokas komandai vienu vārtu pārsvars – 4:3. Otrās trešdaļas laikā ulbrocieši savu handikapu dubultoja – 7:5. Līdz otrā perioda vidum mājinieki divas reizes atspēlējas (7:7 un 8:8). Neizšķirts rezultāts jeb 9:9 bija arī trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, kad neizšķirtu panāca viesu uzbrukuma līderis Rolands Kovaļevskis. Mača liktenis tika izšķirts pamatlaika pašās pēdējās sekundēs, kad pēc Markusa Januševska piespēles uzvaras vārtus iemeta Ralfs Orste. "Ķekava/RB&B" svinēja smagi nākušu panākumu ar 10:9 un turnīra tabulā ierakstīja trīs punktus.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Markuss Januševskis, kurš ar 5 (1+4) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa diviem goliem iemeta Endijs Umberts Barruss un Raivo Simsons, bet 2 (1+1) punkti Kristapam Laugalim. Par labāko starp ulbrociešiem atzina Rolandu Kovaļevski, kurš guva divus vārtus. 2 (1+1) punkti Kristeram Babrim, pa trim punktiem sakrāja Matīss Kristiāns Morozovs un Toms Bitmanis, bet rezultatīvākais ar 5 (3+2) punktiem bija Kevins Šmits. Pēc šīs uzvaras "Ķekava/RB&B" ar 15 punktiem palecās uzreiz uz 6. vietu, bet komandai "FS Masters/Ulbroka" joprojām 21 punkts un 3. vieta.

"Ķekava/RB&B" - "FS Masters/Ulbroka" - 10:9 (3:4, 2:3, 5:2)

30:45 (7:18; 14:11; 9:16)

"Ķekava/RB&B" – Markuss Jaunuševskis 5 (1+4), Endijs Umberts Barruss 2 (2+0), Raivo Simsons 2 (2+0), Kristaps Laugalis 2 (1+1), Toms Gredzens 2 (0+2), Endijs Kleistrovs 2 (0+2), Ralfs Orste 1 (1+0), Ralfs Sirmelis 1 (1+0), Patriks Zvejnieks 1 (1+0), Reinis Melgailis 1 (1+0).

"FS Masters/Ulbroka" – Kevins Šmits 5 (3+2), Matīss Kristiāns Morozovs 3 (2+1), Toms Bitmanis 3 (0+3), Rolands Kovaļevskis 2 (2+0), Kristers Babris 2 (1+1), Emīls Jančevskis 1 (1+0).