Ulbrocieši uzvar "Lielvārdi/Fat Pipe"

31.10.2023

Vienīgajā šodien notikušajā ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē komanda "FS Masters/Ulbroka" savā laukumā ar 7:4 uzvarēja "Lielvārdi/Fat Pipe". Trīs vārtus uzvarētāju labā guva Kevins Šmits.

Abas komandas iepriekšējās divās spēlēs bija piedzīvojušas žaudējumus, tāpēc šovakar noteikti gribēja savu neveiksmju sēriju pārtraukt. Rezultātu 10. minūtē ar precīzu metienu atklāja ulbrocietis Rolands Kovaļevskis (1:0), bet 12. minūtē lielvārdietis Niks Blumfelds atbildēja ar to pašu, atjaunojot neizšķirtu - 1:1. Otrās trešdaļas laikā mājiniekiem izdevās izvirzīties vadībā ar 4:2. Pēdējā perioda sākumā divus vārtus guva Lielvārdes komandas spēlētājs Oskars Tūtāns, atjaunojot intrigu - 4:4. Uzreiz pēc tam ar vārtu guvumiem izcēlās Ulbrokas florbolisti Kevins Šmits un Kristers Babris, atjaunojot divu vārtu pārsvaru. Arī pēdējo golu šajā spēlē iemeta Šmits, kurš 13 sekundes pirms finālsvilpes trāpīja bumbiņu tobrīd tukšajos lielvārdiešu vārtos. "FS Masters/Ulbroka" varēja svinēt uzvaru ar 7:4.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts "hat-trick" autors Kevins Šmits. 3 (1+2) punkti Kristeram Babrim, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Matīss Kristiāns Morozovs. Labākā spēlētāja balvu Lielvārdes komandā saņēma Mariss Giņko, bet Oskars Tūtāns ar diviem vārtu guvumiem bija rezultatīvākais. Pēc šīs uzvaras "FS Masters/Ulbroka" ar 15 punktiem pakāpās uz 3.vietu turnīra tabulā, bet "Lielvārdei/Fat Pipe" 13 punktu un 5. vieta.

"FS Masters/Ulbroka" - "Lielvārde/Fat Pipe" - 7:4 (1:1, 3:1, 3:2)

27:19 (7:6; 8:5; 12:8)

"FS Masters/Ulbroka" – Kevins Šmits 3 (3+0), Kristers Babris 3 (1+2), Matīss Kristiāns Morozovs 2 (1+1), Edijs Šenbergs 1 (1+0), Rolands Kovaļevskis 1 (1+0), Emīls Jančevskis 1 (0+1), Toms Bitmanis 1 (0+1), Rūdolfs Vilmanis 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Oskars Tūtāns 2 (2+0), Rūdis Žukelis 1 (1+0), Niks Blumfelds 1 (1+0), Anrijs Pavlovs 1 (0+1), Armands Savins 1 (0+1), Kārlis Stukāns 1 (0+1).