"FS Masters/Ulbroka" uzvar FBK SĀC

10.10.2023

Šovakar ELVI florbola līgas vīriešiem spēlē "FS Masters/Ulbroka" savā laukumā ar 15:1 uzvarēja komandu FBK SĀC. Piecus vārtus guva Kevins Šmits, viņam arī viena rezultatīva piespēle.

Ulbrokas un Ādažu komandas turnīru sāka ar trim uzvarām. Ceturtajā spēlē "FS Masters/Ulbroka" ar 4:6 zaudēja Kocēnu "Rubenei", bet FBK SĀC ar 3:7 piekāpās komandai "Talsu NSS/Krauzers".

Šīsdienas spēles rezultātu 8. minūtē atklāja ulbrokietis Rolands Kovaļevskis, kurš realizēja savas komandas skaitlisko pārsvaru (1:0). 13. minūtē ar vārtu guvumu atbildēja ādažnieks Niks Cekarevs, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (1:1). Līdz pirmajam pārtraukumam Ulbrokas komanda izvirzījās vadībā ar 5:1. Divus golus iemeta Kevins Šmits, bet pa vienam – Kristaps Reidzāns un Toms Bitmanis. Otrajā trešdaļā mājinieki guva septiņus bezatbildes vārtus, panākot rezultātu 12:1. Galarezultātā "FS Masters/Ulbroka" svinēja uzvaru ar 15:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Kevins Šmits, kurš ar 6 (5+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Toms Bitmanis, Ralfs Edvards Grīnvalds, Kristers Babris un Emīls Jančevskis, pa diviem goliem iemeta Kristaps Reidzāns un Rolands Kovaļevskis, bet 2 (1+1) punkti Jurģim Patrikam Aizupietim. Par labāko starp ādažniekiem atzina vārtsargu Edvīnu Doniņu, kurš 30 minūšu laikā atvairīja 13 no 21 metiena. Pēc šīs uzvaras "FS Masters/Ulbroka" ar 12 punktiem pakāpās uz turnīra tabulas 1. vietu, bet FBK SĀC joprojām astoņi punkti un 6. vieta.

"FS Masters/Ulbroka" – FBK SĀC - 15:1 (5:1, 7:0, 3:0)

47:20 (12:3; 19:10; 16:7)

"FS Masters/Ulbroka" – Kevins Šmits 6 (5+1), Toms Bitmanis 3 (2+1), Ralfs Edvards Grīnvalds 3 (1+2), Kristers Babris 3 (1+2), Emīls Jančevskis 3 (0+3), Kristaps Reidzāns 2 (2+0), Rolands Kovaļevskis, Jurģis Patriks Aizupietis 2 (1+1), Tomass Kristofers Birstiņš 2 (0+2), Matīss Kristiāns Morozovs 2 (0+2), Nikolass Rukavišņikovs 1 (1+0), Renārs Rēders 1 (0+1).

FBK SĀC – Niks Cekarevs 1 (1+0), Matīss Kristiāns Kirmuška 1 (0+1).