"Lielvārdei/Fat Pipe" trešā uzvara pēc kārtas un solis līdz finālam

26.03.2023

ELVI florbola līgas vīriešiem pusfināla sērijā starp komandām "Lielvārde/Fat Pipe" un "FS Masters/Ulbroka" trešo uzvaru pēc kārtas svinējuši lielvārdieši, kas šodien savā laukumā uzvarēja ar 6:4, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem iegūstot vērā ņemamu pārsvaru – 3:1. Rezultatīvākais starp lielvārdiešiem bija Oskars Tūtāns, kura kontā 3 (1+2) punkti.

Pusfināla sērija starp komandām "FS Masters/Ulbroka" un "Lielvārde/Fat Pipe" sākās pirms nedēļas Ulbrokas sporta kompleksā ar laukuma saimnieku uzvaru – 3:2. Jau nākamajā mačā Lielvārdes florbolisti revanšējās – 5:3. Šīs nedēļas nogalē pretiniekiem divas reizes bija jāmērojas spēkiem Lielvārdes sporta centrā. Vakar uzvaru ar 5:2 guva lielvārdieši, pirmo reizi izvirzoties vadībā arī sērijā (2:1).

Lielvārdes sporta centrā "Lielvārde/Fat Pipe" un "FS Masters/Ulbroka" nūjas krustoja otro dienu pēc kārtas. Šīsdienas mača rezultātu jau 2. minūtes sākumā atklāja vakar par labāko spēlētāju nosauktais lielvārdietis Oskars Tūtāns – 1:0. 11. minūtē laukuma saimnieki izmantoja savu skaitlisko pārsvaru, panākot jau 2:0, gols Sanda Mihailovska kontā. Aukstu dušu lielvārdieši saņēma spēles vidū, kad nepilnu triju minūšu laikā nonāca iedzinējos ar 2:3. Ulbrokas komandas labā soda metienu realizēja Matīss Kristiāns Morozovs, skaitlisko vairākumu izmantoja Artūrs Narogs, bet trešo bumbiņu mājinieku vārtos ieraidīja Rūdolfs Vilmanis. 32. minūtē skaitliskajā vairākumā vārtus guva lielvārdietis Niks Blumfelds, atjaunojot uz rezultātu tablo līdzsvaru (3:3), tomēr labākā noskaņojumā otrajā pārtraukumā devās viesi, kurus vadībā ar 4:3 bija izvirzījis Edžus Ceriņš. Lūzums šajā spēlē notika pēdējā perioda pašā sākumā, kad pusotras minūtes laikā vadības grožus savās rokās ar 6:4 pārņēma Lielvārdes florbolisti. Vispirms skaitlisko pārsvaru realizēja Armands Savins, bet uzreiz pēc tam pa vārtiem guva arī Didzis Nemme un Sandis Mihailovskis. Laika līdz pamatlaika beigām vēl bija ļoti daudz, tomēr rezultāts vairs nemainījās, tāpēc "Lielvārde/Fat Pipe" varēja svinēt panākumu ar 6:4, bet, lai iekļūtu lielajā finālā, lielvārdiešiem vajadzīga vairs tikai viena uzvara (3:1).

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Niks Blumfelds, kuram šodien 2 (1+1) rezultativitātes punkti. 2 (1+1) punkti arī Armandam Savinam, divus golus iemeta Sandis Mihailovskis, bet rezultatīvākais ar 3 (1+2) punktiem bija Oskars Tūtāns. Par labāko starp ulbrociešiem atzina Matīss Kristiānu Morozovu, kurš spēles protokolā atzīmējās ar realizētu soda metienu. Rezultatīvākais Ulbrokas komandā ar 2 (1+1) punktiem bija Edžus Ceriņš. Sērijas nākamā spēle notiks Ulbrokas sporta kompleksā. Tā paredzēta 1. aprīlī, sākums pulksten 19.00.

"Lielvārde/Fat Pipe" - "FS Masters/Ulbroka" 6:4 (2:0, 1:4, 3:0), sērijā 3:1

22:28 (6:12; 6:11; 10:5)

"Lielvārde/Fat Pipe" – Oskars Tūtāns 3 (1+2), Sandis Mihailovskis 2 (2+0), Niks Blumfelds 2 (1+1), Armands Savins 2 (1+1), Didzis Nemme 1 (1+0), Markuss Nazarovs 1 (0+1), Juris Sandis Jēgers 1 (0+1).

"FS Masters/Ulbroka" – Edžus Ceriņš 2 (1+1), Matīss Kristiāns Morozovs 1 (1+0), Artūrs Narogs 1 (1+0), Rūdolfs Vilmanis 1 (1+0), Andrejs Šķerbergs 1 (0+1), Ivars Dišereits 1 (0+1).