Vicelīdere "NND/RJTC" izglābj uzvaru Cēsīs

22.01.2023

Vienīgā šodien paredzētā ELVI florbola līgas sievietēm spēle notika Cēsīs, kur vietējā "Lekrings" uzņēma turnīra tabulas vicelīderi "NND/RJTC"(Rīga). 45. minūtē vadībā ar 7:5 vēl atradās cēsnieces, bet Rīgas florbolistēm izdevās atspēlēties un svinēt uzvaru ar 8:7. Izšķirošais vārtu guvums Annas Mūrnieces kontā.

Cēsis notikušās spēles rezultātu jau 1. minūtē ar precīzu metienu atklāja Liliāna Jakovicka (1:0), bet tieši pēc pusminūtes rīdziniece Marta Reke atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Pirmajā periodā neviena komanda nespēja iegūt vairāk nekā vienu vārtu pārsvaru, bet, pārtraukumā dodoties, rezultātu tablo vēstīja par kaujiniecisku neizšķirtu – 4:4. Neizšķirts (5:5) bija arī pēc otrās trešdaļas, bet pēdējā perioda sākumā pa golam iemeta dvīņumāsas Luīze un Betija Raseicevas, izvirzot "Lekringu" vadībā ar 7:5. Rīdzinieces gan nepadevās – atlikušajā laikā vārtus guva Klinta Rovīte, Elīna Dīce un Anna Mūrniece, ļaujot komandai "NND/RJTC" svinēt smagi nākušu uzvaru ar 8:7.