Kocēnu "Rubene" pieveic "Talsu NSS/Krauzers"

13.01.2023

Viena no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgā vīriešiem spēlēm notika Kocēnu sporta namā, kur vietējā "Rubene" uzņēma komandu "Talsu/NSS/Krauzers". Jau ceturto uzvaru pēc kārtas izcīnīja kocēnieši, kuri svinēja uzvaru ar 7:5. Uzvarētāju labā trīs vārtus guva "Rubenes" kapteinis Ingars Matisons.

Kocēnu "Rubene", kas nopietni cīnās par vietu labāko kvartetu šovakar savā laukumā uzņēma 6. vietas īpašnieci "Talsu NSS/Krauzers". Pirmā riņķa mačā, kas notika Talsos, "Rubene" izrādījās pārāka ar 4:3. Atbildes spēles pirmajās piecās minūtēs vadībā ar 2:0 izvirzījās talsenieki, kuru labā pa golam iemeta Matīss Fogelis un Toms Akmeņlauks. Pēc pirmā perioda rezultāts bija neizšķirts (2:2), jo ar diviem vārtu guvumiem atbildēja kocēniešu kapteinis Ingars Matisons. Otrās trešdaļas laikā Kocēnu komanda ieguva vienu vārtu pārsvaru (5:4), bet visā spēlē svinēja uzvaru ar 7:5.