"Rubene" vēlreiz uzvar "Ķekavu" un nostiprinās 1. vietā

16.01.2022

Desmito uzvaru desmit spēlēs guvusi ELVI florbola līgas sievietēm līdere "Rubene" (Kocēni), kas šodien savā laukumā ar 4:1 pārspēja savu tuvāko sekotāju "Ķekavu". Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Zane Ziedone, kurai 2 (1+1) rezultativitātes punkti.

"Ķekava" šodien devās atbildes vizītē uz Kocēniem pie komandas "Rubene", kam pirms nedēļas savā laukumā zaudēja ar 2:10. Tieši ķekavietes bija tās, kas atklāja otrā mača rezultātu – 8. minūtē precīzi meta Kristīne Kirilova, kura vispār ir vārtsardze, bet šosezon bieži ņem rokā florbola nūju (1:0). Viešņu prieki nebija ilgi, jo jau pēc pusotras minūtes ar golu atbildēja kocēniete Lāsma Ēvele – 1:1. Nākamajos divos periodos ļoti izpaudās laukuma saimnieču pārsvars – Kocēnu florbolistes pa pretinieču vārtiem meta trīs reizes vairāk nekā ķekavietes. Ar vārtu gūšanu kocēnietēm gan veicās ne īpaši labi – vadībā viņas izvirzījās tikai 39. minūtē, kad ar golu izcēlās Zane Ziedone (2:1). Pēdējā periodā pa bumbiņai ķekaviešu vārtos ieraidīja arī Emīlija Salaciete un Samanta Bērziņa, nodrošinot "Rubenei" desmito uzvaru desmit spēlēs – 4:1.

Labākās spēlētājas balvu uzvarētāju rindās saņēma Zane Ziedone, kurai šajā mačā 2 (1+1) rezultativitātes punkti. Ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās viņas komandas biedrene Laura Gaugere. Par labāko starp ķekavietēm atzina Paulu Sloģi, kura asistēja savas komandas vienīgajā vārtu guvumā. Pēc šīs uzvaras turnīra tabulas līderei "Rubenei" jau 30 punktu, bet vicelīderei "Ķekavai" joprojām 26 punkti. Ņemot vērā, ka ķekavietēm regulārajā turnīrā atlicis aizvadīt tikai vienu spēli, viņas Kocēnu komandu panākt vairs nevar pat teorētiski.