"Oxdog Ulbroka" tikai pēdējā periodā salauž "Bauskas" pretestību

19.09.2020

Viena no trim šovakar paredzētajām ELVI florbola līgas vīriešiem spēlēm norisinājās Zemgalē, kur "Bauska" uzņēma komandu "Oxdog Ulbroka". Baušķenieki, kas pērnās sezonas regulārajā turnīrā neieguva nevienu punktu, vairāk nekā divus periodus kā līdzīgi ar līdzīgiem cīnījās ar tā paša turnīra uzvarētājiem (5:5), tomēr beigās par favorītiem uzskatāmie ulbrokieši ņēma virsroku un sezonu sāka ar pārliecinošu panākumu – 11:5. Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija pieredzējušais Atis Blinds.

Gan "Bauska", gan "Oxdog Ulbroka" ELVI florbola līgā aizvadīja savu pirmo šīs sezonas spēli. Mača rezultātu 6. minūte atklāja baušķenieks Kaspars Čakāns – 1:0. Viesi gan nepalika atbildi parādā, jau 11. minūtē pēc Ata Blinda metiena rezultāts atkal kļuva neizšķirts – 1:1. Līdzsvars uz rezultātu tablo bija arī pēc pirmā perioda (3:3). Otrās trešdaļas laikā minimālu pārsvaru (5:4) ieguva Bauskas florbolisti. Viņu prieki gan nebija ilgi, jo pēdējo 20 minūšu laikā Ulbrokas komanda guva septiņus bezatbildes vārtus un varēja svinēt ļoti pārliecinošu panākumu ar 11:5. Jāuzsver, ka viesi pa baušķenieku vārtiem šajā mačā meta 51 reizi, kamēr laukuma saimnieki atbildēja ar tikai 15 metieniem.

Par labāko spēlētāju starp uzvarētājiem tika atzīts Atis Blinds, kurš ar 4 (3+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. Pa trim rezultativitātes punktiem sakrāja Kaspars Šķēls un Matīss Kristians Morozovs, bet 2 (1+1) punkti Rolandam Kovaļevskim. Labākā spēlētāja balvu Bauska komandā saņēma vārtsargs Elvis Holsts, kurš atvairīja 40 no 51 pretinieku metiena. Rezultatīvākie starp baušķeniekiem ar 2 (1+1) punktiem katram bija Kristiāns Čakāns un Kaspars Čakāns.

"Bauska" – "Oxdog Ulbroka" 5:11 (3:3, 2:1, 0:7)

15:51 (4:19; 7:11, 4:21)

"Bauska" – Kristiāns Čakāns 2 (1+1), Kaspars Čakāns 2 (1+1), Aivis Barkovskis 1 (1+0), Felikss Žieds 1 (1+0), Everts Janušauskis 1 (1+0), Gustavs Pļevoks 1 (0+1), Ervīns Zīle 1 (0+1).

"Oxdog Ulbroka" – Atis Blinds 4 (3+1), Matīss Kristians Morozovs 3 (2+1), Kaspars Šķēls 3 (1+2), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Kārlis Jānis Petrovskis 1 (1+0), Kristers Eglītis 1 (1+0), Ričards Dēvits 1 (1+0), Niks Ķuzulis 1 (1+0), Lauris Zaicevs 1 (0+1), Reinis Rudzītis 1 (0+1), Daniels Tvoronovičs 1 (0+1).