"Ķekava" atgūstas no 0:3 un uzvar Liepājā

19.09.2020

ELVI florbola līgā vīriešiem jau otro uzvaru divās spēlēs izcīnījusi komanda "Ķekava", kas šovakar, viesojoties Liepājā pie "Kuršiem", otrā perioda sākumā nonāca iedzinējas lomā ar 0:3, bet pārliecinoši aizvadīja mača otro pusi, svinot panākumu ar 9:5. Neapturams ķekaviešu rindās ir Klāvs Jansons, kurš šoreiz guva 5 (2+3) rezultativitātes punktus.

Tikai vakar Ķekavas florbolisti aizvadīja pirmo spēli, savā laukumā spraigā cīņā ar 7:3 uzvarot Stalbes "Pārgauju". Klāvam Jansonam šajā mačā 4 (1+3) punkti. Liepājas "Kurši" turnīru sāka jau pagājušajā nedēļā, kad viesos ar 2:9 atzina komandas "Lielvārde/Fat Pipe" pārākumu. Liepājnieku un ķekaviešu savstarpējā mača rezultātu atklāja "Kurši", kas pirmajā periodā pēc Mārtiņa Puķītes un Arvja Aniņa metieniem izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Toms Peņikis panāca tikai 3:0. Tiesa, jau drīz sekoja divi viesu vārtu guvumi – pa golam liepājnieku vārtos iemeta Renāts Degins un Reinis Melgailis (2:3). Pirms pēdējā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 5:5. Vairāk spēka bija saglabājusi "Ķekava", kas pēdējā trešdaļā guva četrus bezatbildes vārtus un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 9:5.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās nopelnīja Reinis Melgailis, kuram šajā mačā viens precīzs raidījums. Rezultatīvākais ar 5 (2+3) punktiem bija Klāvs Jansons, 4 (1+3) punkti Henrijam Uzraugam, bet ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Renāts Degins. Liepājnieku sastāvā labākā spēlētāja balva tika vārtsargam Edgaram Rimarenko, kurš atvairīja 20 no 29 pretinieku metieniem. "Ķekava" ar divām uzvarām divās spēlēs un sešiem punktiem turnīra tabulā kļuvusi par līgas līderi. Pa to laiku liepājnieki nonākuši turnīra tabulas pretējā galā.

FK "Kurši" – "Ķekava" 5:9 (2:0, 3:5, 0:4)

26:29 (9:6; 10:13, 7:10)

FK "Kurši" – Toms Akmeņlauks 1 (1+0), Gustavs Griezītis 1 (1+0), Mārtiņš Puķīte 1 (1+0), Toms Peniķis 1 (1+0), Arvis Aniņš 1 (1+0), Raitis Bušs 1 (0+1), Rihards Markuss Mednis 1 (0+1).

"Ķekava" – Klāvs Jansons 5 (2+3), Henrijs Uzraugs 4 (1+3), Renāts Degins 2 (2+0), Edžus Bunka 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Artūrs Narogs 1 (1+0), Reinis Melgailis 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (0+1).