"Ogres Vilkiem" otrā uzvara – pārspēta "Ķekava"

19.01.2020

ELVI florbola līgā vīriešiem otro uzvaru guvusi komanda "Ogres Vilki", kas šovakar savā laukumā papildlaikā ar 3:2 pieveica "Ķekavu". Uzvaras vārtus ogrēniešu labā guva Patriks Brieže.

"Ogres Vilki", kas turnīra tabulā ieņem priekšpēdējo vietu un augstāk pakāpties vairs nevar, šovakar savā laukumā uzņēma komandu "Ķekava", kura nopietni turpina cīņu par vietu labāko astotniekā. Turnīra pirmā apļa spēlē, kas notika ķekavā, mājinieki sakāva ogrēniešus ar 14:3. Šī vakara spēlei bija pavisam cits scenārijs un iznākums. Pirmajā periodā nepārspēti palika abu komandu vārtsargi – 0:0. Otrās trešdaļas sākumā ķekaviešiem neizdevās izmantot ne soda metienu, ne ogrēniešu noraidījumu uz piecām minūtēm. Tikai 28.minūtē, kad uz piecām minūtēm bija noraidīts nu jau viesu komandas spēlētājs, ķekavietis Toms Gredzens aizskrēja ātrajā pretuzbrukumā un skaitliskajā mazākumā atklāja rezultātu – 1:0. Toties divas minūtes pirms otrā pārtraukuma ar patālu metienu savas komandas skaitlisko pārsvaru izmantoja ogrēnietis Roberts Paupe – 1:1. 47.minūtē soda metienu jau izpildīja ogrēnietis Edgars Birkenfelds, turklāt sekmīgi – 2:1. Turpinājumā atjaunot neizšķirtu rezultātu (2:2) izdevās Ķekavas komandai, kuras labā 53.minūtē vārtus guva Endijs Vilde. Pamatlaikā uzvarētāji noskaidroti netika, bet pagarinājuma pēdējā minūtē golu pēc Ričarda Krauzes piespēles iemeta Patriks Brieže, nodrošinot "Ogres Vilkiem" panākumu ar 3:2 un divus punktus turnīra tabulā.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma Elvijs Jankovskis, kurš ar rezultativitāti šoreiz neizcēlās. Viņa komandas biedram Edgaram Birkenfeldam 2 (1+1) punkti. Par labāko starp ķekaviešiem atzina vārtsargu Robertu Blumbergu, kurš atvairīja 22 no 25 pretinieku metieniem. Pēc šīs uzvaras "Ogres Vilkiem" turnīra tabulā jau pieci punkti un 11.vieta, bet "Ķekava" ar 20 punktiem atrodas 10.vietā.

"Ogres Vilki" – "Ķekava" - 3:2 ET (0:0, 1:1, 1:1, 1:0)

25:28 (8:5, 10:9, 6:13, 1:1)

"Ogres Vilki" – Edgars Birkenfelds 2 (1+1), Roberts Paupe 1 (1+0), Patriks Brieže 1 (1+0), Ričards Krauze 1 (0+1).

"Ķekava" – Toms Gredzens 1 (1+0), Endijs Vilde 1 (1+0), Edžus Bunka 1 (0+1), Everts Emīls Gertsons 1 (0+1).