Čempioni nervozā cīņā pārspēj "Pārgauju"

25.01.2019

ELVI florbola līgas vadībā jau ar ar sešu punktu pārsvaru nostiprinājusies čempionvienība "Betsafe Oxdog Ulbroka", kas šovakar Stalbē pieveica vietējo "Pārgauju". Panākums gan nenāca nemaz tik viegli, jo ulbrokieši uzvarēja ar tikai vienu vārtu pārsvaru - 9:10. Ulbrokas komandā ar četriem vārtu guvumiem izcēlās Kristers Eglītis.

"Betsafe Oxdog Ulbroka" šovakar bija ieradusies Stalbē pie "Pārgaujas", ko turnīra pirmajā riņķī bija uzvarējusi ar 7:5. Arī šo maču pārliecinošāk sāka ulbrokieši – 14.minūtē rezultātu atklāja Daniels Tvoronovičs (1:0). 17.minūtē stalbietis Mārtiņš Muižnieks atjaunoja neizšķirtu (1:1), bet līdz pirmajam pārtraukumam viesi Rolands Kovaļevskis un Eduards Stūre paguva gūt pa vārtiem, izvirzot Ulbrokas komandu vadībā ar 3:1. Pēc otrās trešdaļas viesiem bija jau triju vārtu handikaps – 7:4. Pēdējā perioda sākumā mājinieki divu minūšu laikā guva trīs vārtus, atjaunojot intrigu – 7:7. Izvirzīties vadībā "Pārgaujai" gan tā arī neizdevās. Pamatlaika priekšpēdējā minūtē laukuma saimnieki viesu pārsvaru samazināja līdz minimumam, bet atlikušajā laikā ulbrokiešu aizsardzība vairs nekļūdījās un varēja svinēt smagi nākušu panākumu ar 10:9.

Balvu kā labākais spēlētājs uzvarētāju rindās saņēma divu vārtu autors Eduards Stūre, pa 2 (1+1) punktiem savāca Lauris Zaicevs, Kaspars Šķēls, Daniels Tvoronovičs un Rolands Kovaļevskis, bet rezultatīvākais ar četriem goliem bija Kristers Eglītis. Par labāko starp stalbiešiem atzina Olafu Zvīni, kurš ar 5 (4+1) punktiem bija arī rezultatīvākais. 3 (2+1) punkti Edgara Puriņa kontā, bet 2 (1+1) punkti Oskaram Balodim. Ulbrokas komandai pēc šīs uzvaras jau 36 punkti, turnīra tabulā tā par sešiem punktiem apsteigusi otrās vietas īpašniekus. Stalbes komandai joprojām 28 punkti un 5.vieta.

SK "Pārgauja"  – "Betsafe Oxdog Ulbroka" 9:10 (1:3, 3:4, 5:3)

36:33 (10:11, 12:10, 14:12)

SK "Pārgauja" – Olafs Zvīnis 5 (4+1), Edgars Puriņš 3 (2+1), Oskars Balodis 2 (1+1), Mārtiņš Muižnieks 1 (1+0), Gvido Lauga 1 (1+0), Mārtiņš Rajeckis 1 (0+1), Gvido Grēns 1 (0+1), Emīls Šūmanis 1 (0+1), Artūrs Jurševskis 1 (0+1), Emīls Eglītis 1 (0+1).

"Betsafe Oxdog Ulbroka" – Kristers Eglītis 4 (4+0),  Eduards Stūre 2 (2+0), Lauris Zaicevs 2 (1+1), Kaspars Šķēls 2 (1+1), Daniels Tvoronovičs 2 (1+1), Rolands Kovaļevskis 2 (1+1), Edžus Ceriņš 2 (0+2), Niks Ķuzulis 2 (0+2).