"Rubene" izcīna devīto uzvaru

06.11.2013

Šovakar Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgā notika viena spēle – Kocēnu "Rubene" viesojās Stalbē, kur ar 12:7 pieveica vietējo "Pārgauju". Kocēniešiem tas bija devītais panākums 10 aizvadītajos mačos, viņi turnīra tabulā ar 27 punktiem atkal pakāpušies uz pirmo ailīti.

Stalbes sporta zālē notikušās spēles pārliecinoši favorīti bija "Rubenes" florbolisti, kuri kopā ar Cēsu "Lekringu" dalīja pirmās divas rindiņas turnīra tabulā, kamēr stalbieši līdz šim bija tikuši tikai pie divām uzvarām. Arī laukumā kocēnieši spēja pierādīt savu pārākumu, jau pirmo 12 minūšu laikā izvirzoties vadībā ar 4:0, bet pirmo periodu uzvarot ar 7:2. Otrajā trešdaļā viesu pārsvars kļuva jau nepieklājīgi liels (12:3), bet pēdējā periodā "Pārgauja" iemeta četrus bezatbildes golus. Tomēr "Rubenes" uzvaru tik un tā droši var dēvēt par ļoti pārliecinošu – 12:7.

Par labāko uzvarētāju rindās tika atzīts viens no trijiem Kocēnu komandas laukuma spēlētājiem, kuri šajā mačā neguva nevienu punktu – Andris Jēkabsons. Pa 3 (1+2) punktiem savāca Atis Stepāns, Jānis Bagāts un Mārtiņš Zelčs, bet pa diviem vārtiem iemeta Mārtiņš Gailis un Gatis Akūlovs. Rezultatīvākais starp stalbiešiem bija Gatis Gailis, kuram 3 (1+2) punkti, bet divus vārtus guva Oskars Balodis.