RSU un FK "Ķekava" vienā vakarā sadala četrus punktus

08.02.2013

Šovakar notika viena Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēle – turnīra līdere RSU Rīgas olimpiskajā centrā sīvā cīņā ar 4:3 pārspēja "Ķekavu". Bez tam komandas beidzot pabeidza sava 20.oktobra mača pēcspēles metienu sēriju – tajā ar 2:1 uzvarēja ķekavietes, turnīra tabulā ierakstot sev vienu punktu.

Jau spēles 10.sekundē rezultātu atklāja rīdzinieču kapteine Gunita Kārkliņa – 1:0. Tajā pašā pirmajā periodā tieši viņa rezultātu arī dubultoja – 2:0. Otrās trešdaļas ķekaviete Gundega Vancāne realizēja savas komandas skaitlisko vairākumu (1:2), taču perioda beigās Kārkliņa sev noformēja jau "hat-trick" – 3:1. Kad pēdējā perioda beigās RSU spēlētāja Tatjana Varša ar precīzu metienu panāca jau 4:1, likās, ka spēles liktenis jau izšķirts, taču "Ķekava" pēc Ievas Jurkānes un Elīzas Elizabetes Bērziņas veiksmes uzbrukumā rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 3:4. Uzvaru čempionēm tomēr izdevās nosargāt – 4:3.

Par labāko spēlētāju RSU rindās tika atzīta trīs vārtu autore Gunita Kārkiņa, viņas komandas biedrene Ilze Justamente izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Labākās spēlētājas gods FK "Ķekava" sastāvā tika Gundegai Vancānei.

Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas spēle, 8.februāris

RSU – FK "Ķekava" 4:3 (2:0, 1:1, 1:2)

27:18 (6:4, 8:7, 13:7)

RSU – Gunita Kārkliņa 3 (3+0), Ilze Justamente 2 (0+2), Tatjana Varša 1 (1+0), Aija Kuncīte 1 (0+1), Signe Ose 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Ieva Jurkāne 1 (1+0), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0), Gundega Vancāne 1 (1+0), Elīna Drēziņa 1 (0+1).

20.oktobra spēle starp šīm abām komandām gan pamatlaikā, gan pagarinājumā noslēdzās neizšķirti. Soģu kļūdas dēļ abas komandas izpildīja tikai pa trim pēcspēles metieniem, no kuriem vienu realizēja RSU. Šīvakara mačā ķekavietes realizēja atlikušos divus metienus, bet RSU palika tukšā, tāpēc uzvara visā spēlē ar 6:5 tika FK "Ķekava".