Slovākijai svarīga uzvara cīņā par ceļazīmi uz pasaules čempionātu

01.02.2013

Šodien Valmierā notiekošajā pasaules čempionāta florbolā sievietēm kvalifikācijas turnīra pirmajā spēlē spēkiem mērojās Slovākijas un Igaunijas izlases. Slovākietes uzvarēja ar 7:2, turnīra tabulā ar 5 punktiem pakāpjoties uz 2.vietu.

Slovākietes mačā ar igaunietēm jau pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 3:0. Otrajā trešdaļā vienus vārtus iemeta arī Igaunijas florbolistes, bet slovākietes atbildēja ar diviem precīziem raidījumiem - 5:1. Pēdējā periodā Slovākijas izlase bija panākusi jau 7:1, bet spēles pedējā sekundē savus otros vārtus iemeta igaunietes - 7:2.

Slovākiešu labā 5 (2+3) rezultativitātes punktus guva Lucija Kosturiakova, kura tika atzīta par labāko savā komandā. Igaunijas izlasē labākās spēlētājas gods vienu vārtu autorei Merli Kaljuvei.