Liepājas "Kurši" pārliecinoši izcīna 1. līgas bronzu

14.04.2023

940a4728.jpg

Par Latvijas čempionāta florbolā vīrieši 1.līgas klubu turnīra bronzas medaļniekiem kļuvuši Liepājas FK "Kurši" florbolisti, kas šovakar Lielvārdes sporta centrā ar 11:4 pieveica komandu "FK Ogre/PGD.LV". Rezultatīvākais starp uzvarētājiem ar 4 (3+1) punktiem bija Dainis Mašņikovs.

 

Cīņā par 1. līgas bronzas medaļām spēkiem mērojās "FK Ogre/PGD.LV" un Liepājas FK "Kurši". Jau no paša spēles sākuma iniciatīvu uzņēmās liepājnieki, taču viņu mestās bumbiņas lielākoties lidoja garām vārtu rāmim. 4. minūtē pie vārtu guvuma tika vidzemnieki, turklāt brīdī, kad spēlēja skaitliskajā mazākumā – 1:0. Gols Heinriha Siliņa kontā. Pirmā perioda vidū mazākumā bija jāspēlē kurzemniekiem, un arī viņi to "izmantoja", turklāt divas reizes – 2:1. Abus vārtus guva Dainis Mašņikovs. Maisam gals bija vaļā un līdz pirmajām pārtraukumam Liepājas komanda ieguva jau vērā ņemamu pārsvaru – 5:1. Pēc otrās trešdaļas liepājniekiem bija sešu vārtu pārsvars (8:2), bet visā spēlē FK "Kurši" triumfēja ar 11:4. Liepājas florbolisti varēja priecāties par 3. vietu un bronzas godalgām, bet ogrēniešiem jāsamierinās ar 4. vietu.

 

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Patriks Bliska, kurš izcēlās ar "hat-trick". Rezultatīvāks par viņu ar 4 (3+1) punktiem bija Dainis Mašņikovs, 3 (1+2), punkti Tomam Jānim Dzērvem, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Endijs Ezeriņš. Ogres komandā divas rezultatīvas piespēles Tomam Dālem, bet labākā spēlētāja balvu saņēma pēdējo vārtu autors Jānis Gerasimovs.

SPORTS VIENO!