"Ķekava/RB&B" pagarinājumā pieveic "Rubeni", izšķirošais gols Barrusam

26.02.2023

Vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas ELVI florbola līgas vīriešiem pusfinālā nokļuvusi "Ķekava/RB&B", kas šovakar Kocēnu sporta namā papildlaikā ar 4:3 pārspēja "Rubeni", sērijā izvirzoties vadībā ar 3:1. Izšķirošais vārtu guvums Endija Umberta Barrusa kontā.

Vakar "Ķekava" ieradās Kocēnos ar vadību sērijā 2:0 un arī mača pēdējās trešdaļas vidū vēl bija priekšā ar 3:0, taču pamanījās piedzīvot zaudējumu ar 3:4, sērijā saglabājot vadību ar 2:1. Šīsdienas mača pirmā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet 34. minūtē rezultātu ar precīzu metienu atklāja Markuss Januševskis (1:0). Pēdējās trešdaļas ievadā kocēnietis Jēkabs Keišs atjaunoja neizšķirtu – 1:1. Līdz pamatlaika beigām viesi vēl divas reizes izvirzījās vadībā (2:1 un 3:2), abus vārtus guva Klāvs Jansons, savukārt laukuma saimnieki Mikus Eduards Ķikuts un Juris Zilberts katru reizi spēja atjaunot neizšķirtu (2:2 un 2:3). Ņemot vērā, ka pamatlaikā uzvarētājus noskaidrot neizdevās, bija vajadzīgs papildlaiks. Tā 7. minūtē pie bumbiņas tika Endijs Umberts Barruss, kurš ar samērā neparastu metienu, bumbiņu raidot ar trajektoriju, pārmeta to pāri kocēniešu vārtsargam Robertam Trepšam, nodrošinot "Ķekavai/RB&B" uzvaru ar 4:3 un vadību sērijā līdz četrām uzvarām ar 3:1.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Toms Ķeirāns, kurš šajā mačā ar rezultativitāti neizcēlās. Viņa komandas kapteinim Klāvam Jansonam divi goli, bet 2 (1+1) rezultativitātes punktus sakrāja Markuss Januševskis. Par labāko starp kocēniešiem atzina trešo vārtu autoru Juri Zilbertu, bet rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Mikus Eduards Ķikuts. Sērijas piektā spēle notiks Ķekavā – 4. martā pulksten 20.00.

"Rubene"  - "Ķekava/RB&B" 3:4 OT (0:0, 0:1, 3:2, 0:1), sērijā 1:3

21:23 (9:6; 6:6; 5:8, 1:3)

"Rubene" – Mikus Eduards Ķikuts 2 (1+1), Jēkabs Keišs 1 (1+0), Juris Zilberts 1 (1+0), Ingars Matisons 1 (0+1), Kristers Babris 1 (0+1).

"Ķekava/RB&B" – Klāvs Jansons 2 (2+0), Markuss Januševskis 2 (1+1), Endijs Umberts Barruss 1 (1+0), Antons Žuks 1 (0+1), Kristofers Jurisons 1 (0+1).