Pēc divām spēļu kārtām vadībā LU

20.05.2022

SELL Studentu spēļu florbola turnīrā Latvijas Universitātes komanda ir vienīgā, kas pirmajās divās spēļu kārtās guvusi tikai uzvaras. Dienas pēdējā spēlē LU aizraujošā cīņā ar 5:4 sagādāja pirmo zaudējumu Žilinas Universitātes izlasei. Ar "hat-trick" jau otro maču pēc kārtas izcēlās Klāvs Jansons.

Šajā mačā spēkojās divas komandas, kas turnīra pirmajā kārtā svinēja uzvaras. LU tikai ar 3:2 bija pārspējusi RTU, bet Žilinas Universitātes komanda ar 9:2 sagrāva LLU izlasi. Jau pašā mača sākumā LU šokēja slovākus, triju minūšu laikā gūstot divus vārtus – 2:0. Pa bumbiņai pretinieku vārtos ieraidīja Valters Lapiņš un Klāvs Jansons. 12. minūtē Jansons panāca jau 3:0. 13. minūtē pie pirmā vārtu guvuma, realizējot savu skaitlisko vairākumu, tika žilinieši – 1:3. Vārtu guvums Denisa Melegas kontā. Otrā puslaikā pirmajā minūtē Jansons savai komandai atjaunoja triju vārtu pārsvaru – 4:1. Cīņas turpinājumā iniciatīvu pārņēma Žilinas Universitātes florbolisti, kas 28. minūtē rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 3:4. Ļoti svarīgus vārtus 32. minūtē LU labā guva Rūdis Jermacāns, panākot 5:3. 38. minūtē LU spēlētāji rupji kļūdījās savu vārtu tuvumā, dodot iespēju slovākiem gūt vēl vienus vārtus – 5:4. Atlikušajā laikā slovāki mainīja savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un izmisīgi uzbruka, tomēr Latvijas Universitātes izlases aizsardzība vairs nekļūdījās un LU izlase varēja svinēt otro uzvaru (5:4), nodrošinot savu dalību finālspēlē. Trīs vārtus LU labā guva Klāvs Jansons, 3 (1+2) rezultativitātes punkti Valtera Lapiņa kontā.