"Ķekava" pēc diviem zaudējumiem uzvar "RTU/Rockets"

16.04.2021

ELVI florbola līgā vīriešiem pēc divām pēc kārtas piedzīvotām neveiksmēm uz panākumu stigas atgriezusies komanda "Ķekava", kas šovakar savā laukumā ar 11:3 uzvarēja turnīra debitanti "RTU/Rockets" (Rīga). Uzvarētāju rindās ar četriem goliem izcēlās Artūrs Narogs.

Komandām "Ķekava" un "RTU/Rockets" šī bija jau otrā tikšanās reize, bet pirmajā, kas 27. septembrī notika Rīgā, ķekavieši savus pretiniekus sakāva ar 10:3. Arī atbildes maču labāk sāka tieši Ķekavas komanda – pirmā periodā laikā pēc Renāta Degina un Artūra Naroga precīzajiem metieniem vadībā ar 2:0 izvirzījās laukuma saimnieki. Otrā perioda sākumā sekoja viesu atbilde – pa golam ķekaviešu vārtos iemeta Mārtiņš Lapsiņš un Klāvs Štāls, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 2:2. Līdz spēles vidum mājinieki vēlreiz paspēja iegūt divu vārtu handikapu (4:2), jo vienu golu iemeta Toms Gredzens, bet vēl vienā epizodē rīdzinieki paši netīšām ieraidīja bumbiņu savos vārtos. Pēc otrās trešdaļas "Ķekava" atradās vadībā ar 6:3, bet visā spēlē triumfēja ar 11:3.

Labākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Artūrs Narogs, kurš ar četriem vārtu guvumiem bija arī rezultatīvākais. 3 (1+2) punkti Kārļa Pupila kontā, bet 2 (1+1) punktus guva Everts Emīls Gertsons. Par labāko starp rīdziniekiem atzina otro vārtu autoru Klāvu Štālu. "Ķekava" pēc šīs uzvaras ar 24 punktiem nostiprinājās turnīra tabulas 4. vietā, bet "RTU/Rockets" ar diviem punktiem joprojām atrodas pēdējā pozīcijā.

"Ķekava" - "RTU/Rockets" 11:1 (2:0, 4:3, 5:0)

49:30 (15:6; 18:11, 16:13)

"Ķekava" – Artūrs Narogs 4 (4+0), Kārlis Pupils 3 (1+2), Everts Emīls Gertsons 2 (1+1), Kārlis Degins 2 (0+2), Renāts Degins 1 (1+0), Toms Gredzens 1 (1+0), Markuss Januševskis 1 (1+0), Endijs Kleistrovs 1 (1+0), Edgars Ošis 1 (0+1), Kristaps Laugalis 1 (0+1), Mārtiņš Urtāns 1 (0+1).

"RTU/Rockets" – Mārtiņš Lapsiņš 1 (1+0), Kristaps Lapsiņš 1 (1+0), Klāvs Štāls 1 (1+0), Imants Lastovskis 1 (0+1), Artūrs Jansons 1 (0+1).