"Rubene" atspēlējas un atņem punktu vicečempioniem

18.01.2020

Ļoti spraiga ELVI florbola līgas vīriešiem cīņa šovakar notika Kocēnu sporta namā, kur mājiniece "Rubene" mačā pret vicečempioni "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" spēja likvidēt divu vārtu deficītu, bet galarezultātā ar 2:3 piekāpās pēcspēles metienos. Izšķirošais vārtu guvums Matīsa Kristiana Morozova kontā.

Kad Kocēnu "Rubene" regulārā turnīra pirmajā aplī viesojās Ulbrokā, tā pašreizējās vicečempiones "Latvijas Hipotēka/Oxdog Ulbroka" pārākumu atzina, piekāpjoties ar 6:8. Arī šovakar atbildes spēli labāk sāka Ulbrokas florbolisti – 18.minūtē Matīss Kristians Morozovs ar precīzu metienu atklāja rezultātu – 1:0, tā noslēdzās pirmais periods. Otrās trešdaļas sākumā Kaspars Šķēls panāca jau 2:0. Laukuma saimnieki atspēlēšanos sāka tikai otrā perioda pirmajā minūtē, kad Ingars Matisons rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 1:2. 55.minūtē Matisons guva vēl vienus vārtus, atjaunojot neizšķirtu – 2:2. Līdz pamatlaika beigām vārti gūti vairs netika, arī pagarinājumā uzvarētāju noskaidrot neizdevās, bet pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 pārāki izrādījās ulbrokieši, kuru labā izšķirošos vārtus guva Matīss Kristians Morozovs. Ulbrokas komamda svinēja uzvaru ar 3:2, turnīra tabulā ierakstot divus punktus, viens punkts tika arī kocēniešiem.

Vērtīgākā spēlētāja balvu uzvarētāju sastāvā saņēma vārtsargs Ivars Dišereits, kurš atvairīja 27 no 29 pretinieku metieniem. Par labāko starp kocēniešiem atzina Ingaru Matisonu, kurš guva abus mājinieku vārtus. Ulbrokas komandai pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ir 36 punkti un joprojām otrā vieta. "Rubene" ar 26 punktiem ieņem septīto pozīciju.