"Lekrings" pēdējā periodā sakauj čempioni "Lielvārdi/Fat Pipe"

12.01.2020

ELVI florbola līgas vīriešiem čempionvienības "Lielvārdes/Fat Pipe" četru uzvaru sērija pārtrūka šovakar Cēsīs, kur lielvārdiešus ar 9:4 sagrāva vietējā komanda "Lekrings", kas izšķirošo pārsvaru ieguva pēdējā trešdaļā. 5 (2+3) rezultativitātes punktus uzvarētāju labā guva Andris Rajeckis.

"Lielvārde/Fat Pipe" uz Cēsīm devās, lai revanšētos "Lekringam" par regulārā turnīrā pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, kad cēsnieki Lielvārdē izrādījās pārāki ar 3:2. Atbildes spēles  rezultātu 13.minūtē atklāja mājinieks Artūrs Ozols – 1:0, tā noslēdzās pirmā trešdaļa. Otrā perioda pirmajā minūtē pēc cēsnieku Emīla Dzalba un Andra Rajecka metieniem rezultāts kļuva jau 3:0. Tad gan pamodās arī lielvārdieši – sešu minūšu laikā mājinieku vārtos pa bumbiņai iemeta Rūdis Žukelis, Sandis Mihailovskis un Juris Sandis Jēgers, atjaunojot neizšķirtu rezultātu (3:3). Tomēr līdz otrajam pārtraukuma vadībā atkal bija izvirzījušies Cēsu florbolisti – 4:3. Pēdējā trešdaļā uzbrukumā ievērojami labāk darbojās "Lekringa" spēlētāji, kuri galarezultātā varēja svinēt ļoti pārliecinošu panākumu ar 9:4.

Vērtīgākā spēlētāja balvu uzvarētāju rindās saņēma Jānis Rajeckis, kuram 3 (1+2) punkti. Rezultatīvāki par viņu bija Kevins Šmits ar četriem vārtu guvumiem un Andris Rajeckis, kura kontā 5 (2+3) punkti. Par labāko starp lielvārdiešiem atzina Marisu Giņko, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Viņa komandas biedram Rūdim Žukelim divi vārtu guvumi. Pēc šīs uzvaras Cēsu "Lekrings" ar 37 punktiem turpina atrasties turnīra tabulas vadībā, kamēr "Lielvārde/Fat Pipe" ar 31 punktu joprojām ieņem trešo vietu.

"Lekrings" – "Lielvārde/Fat Pipe" - 9:4 (1:0, 3:3, 5:1)

23:20 (9:5, 9:6, 5:9)

"Lekrings" – Andris Rajeckis 5 (2+3), Kevins Šmits 4 (4+0), Jānis Rajeckis 3 (1+2), Emīls Dzalbs 1 (1+0), Artūrs Ozols 1 (1+0), Jānis Melderis 1 (0+1), Jorens Malkavs 1 (0+1).

"Lielvārde/Fat Pipe" – Rūdis Žukelis 2 (2+0), Niks Blumfelds 2 (0+2), Sandis Mihailovskis 1 (1+0), Juris Sandis Jēgers 1 (1+0), Mariss Giņko 1 (0+1), Jānis Salcevičs 1 (0+1).