ELVI FL fināli sākas ar sensāciju - bronza RSU florbolistēm

11.04.2015

Par pamatīgu sensāciju ELVI florbola līgas sievietēm spēlē par bronzas medaļām parūpējās RSU florbolistes, kuras mačā pret "Ķekavas Bulldogs" ne vien atspēlējās no 0:2, bet arī svinēja uzvaru papildlaikā ar 4:3. Izšķirošie vārti Viktorijas Gudino kontā.

"Ķekavas Bulldogs" un RSU florbolistes regulārajā turnīrā bija tikušās sešas reizes – visās spēlēs uzvaru svinēja ķekavietes, lielākoties ar graujošu rezultātu - 6:4, 5:0, 8:0, 8:7, 10:2, 9:2. Protams, ka arī mačā par ELVI florbola līgas sievietēm bronzas medaļām favorītes gods pienācās "Ķekavas Bulldogs" meitenēm. Ķekavas komanda, lai arī vairākas labas vārtu gūšanas iespējas neizmantoja, pirmajā periodā pēc Ingas Ameteres metiena izvirzījās vadībā ar 1:0, bet otrajā trešdaļā Līga Vancāne panāca jau 2:0. Pēdējā periodā RSU florbolistes laukumā iznāca ļoti noskaņojušās cīņai – drīz tas viņām deva gaidīto rezultātu. 48.minūtē Santa Muceniece ietrieca bumbiņu "Ķekavas Bulldogs" vārtos, bet perioda vidū ķekavietes divas reizes īsā laika posmā kļūdījās savā aizsardzības zonā – rīdzinieces pārtvēra bumbiņu - Ieva Priede un Viktorija Gudino jau vadībā ar 3:2 izvirzīja RSU.

Ķekavas komandas situāciju ārkārtīgi sarežģīja tas, ka kājas traumas dēļ spēli nevarēja turpināt labākā bombardiere Inga Ametere. Tomēr pamatlaika priekšpēdējā minūtē Gita Orste pārspēja RSU vārtsardzi, atgriežot cerības ķekavietēm – 3:3. Papildlaika sākumā pēc Līgas Vancānes metiena norībēja RSU vārtu konstrukcija, bet rezultāts nemainījās. Finālsvilpe atskanēja 67.minūtē, kad Viktorija Gudino aizskrē ātrajā pretuzbrukumā pa kreiso malu un guva vārtus bronzas medaļu vērtībā – 4:3.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās atzina divu vārtu autori Viktoriju Gudino. 2 (1+1) rezultativitātes punkti viņas komandas biedrenei Ievai Priedei. Labākās spēlētājas balva "Ķekavas Bulldogs" sastāvā tika Ingai Ameterei, kura ar 2 (1+1) punktiem bija arī rezultatīvākā.

"Ķekavas Bulldogs" – RSU 3:4 ET (1:0, 1:0, 1:3, 0:1)

18:17 (7:6, 6:3, 3:6, 2:2)

"Ķekavas Bulldogs" – Inga Ametere 2 (1+1), Līga Vancāne 1 (1+0), Gita Orste 1 (1+0), Natālija Babjuka 1 (0+1).

RSU – Viktorija Gudino 2 (2+0), Ieva Priede 2 (1+1), Santa Muceniece 1 (1+0), Sabīne Dronka 1 (0+1), Elīna Ivanova 1 (0+1).