Čempiones sāk ar pārliecinošu uzvaru

27.09.2014

Šodien Kocēnos ar spēli starp čempionvienību "Rubeni" un vicečempioni "Ķekavu" sākās Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas turnīrs. Pārliecinošu uzvaru ar 8:3 svinēja "Rubene", kuras rindās ar pieciem gūtiem vārtiem izcēlās Edīte Bankava.

Sieviešu Virslīgas turnīru ar vārtu guvumu atklāja ķekaviete Elīza Elizabete Bērziņa, kura jau 3.minūtē sarūgtināja "Rubenes" vārtsardzi, ar 1:0 vadībā izvirzot FK "Ķekava". Turpinājuma šim panākumam gan nebija – jau pirmā perioda laikā laukuma saimnieces atbildēja ar četriem vārtu guvumiem (4:1), bet pēc otrās trešdaļas atradās vadībā ar 7:2. Pirms pēdējā perioda Kocēnu sporta namā nostrādāja trauksmes signalizācija, kuras dēļ otrais pārtraukums bija trīs reizes garāks nekā parasti, tomēr spēles gaitu tas neietekmēja – pēdējā mača nogrieznī abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, kas nozīmēja, ka pašreizējās čempiones sezonu sākušas ar pārliecinošu uzvaru – 8:3.

Uzvarētāju labā piecus vārtus guva Edīte Bankava, ar 5 (2+3) rezultativitātes punktiem izcēlās Liene Adamane, bet Zeltītes Bankavas kontā četras piespēles. Par labāko "Rubenes" spēlētāju tika atzīta Madara Adamane, kura izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Par labāko starp ķekavietēm atzina vienu vārtu autori Paulu Brunovsku, bet rezultatīvākā ar divām piespēlēm bija Ieva Jurkāne.

"Rubene" – FK "Ķekava" 8:3 (4:1, 3:1, 1:1)

29:38 (12:15, 11:13, 6:10)

"Rubene" – Edīte Bankava 5 (5+0), Liene Adamane 5 (2+3), Zeltīte Bankava 4 (0+4), Baiba Juruša 1 (1+0), Madara Adamane 1 (0+1).

FK "Ķekava" – Ieva Jurkāne 2 (0+2), Paula Brunovska 1 (1+0), Laura Vancāne 1 (1+0), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (1+0), Sintija Kalvāne 1 (0+1).