Pārgauja atspēlējas no "mīnus 3" un triumfē papildlaikā

09.05.2014

Latvijas Bērnu un jauniešu čempionāta finālspēļu turpinājumā Ulbrokā cīņa par U16 grupas zelta medaļām izvērtās par trilleri. "Pārgauja/CPSS-97" atspēlēja trīs vārtu deficītu, pamatlaikam beidzoties neizšķirti - 7:7. Papildlaika trešajā minūtē Pauls Erenbots guva zelta vārtus.

Pēc otrā perioda FS "Masters/Ulbroka" bija vadībā ar 6:3. Pēdējās trešdaļas pirmajās četrās minūtēs komandas apmainījās ar vārtu guvumiem - 7:4. Izšķirošie notikumi bija vēl tikai priekšā.

Pamatlaika pēdējās piecās minūtēs "Pārgaujai/CPSS-97" izdevās gūt trīs vārtus pēc kārtas, atjaunojot neizšķirtu - 7:7. Divas minūtes un astoņas sekundes pēc papildlaika sākuma Pauls Erenbots guva uzvaras vārtus "Pārgaujai/CPSS-97" - 8:7.

Uzvarētāju rindās ar četriem vārtiem izcēlās Alvils Zauers, bet Olafa Zvīņa rēķinā pieci rezultativitātes punkti, ieskaitot divus vārtus.